Impreza w stylu apokalipsy zombie to świetny pomysł na przednią zabawę zarówno dla młodzieży jak i dorosłych. Z organizacją takiego eventu wiąże się jednak zazwyczaj sporo problemów. Nawet jeśli masz plan na przygotowanie takiej imprezy, może brakować ci czasu lub materiałów na wykonanie łudząco realistycznych dekoracji, strojów, czy przygotowania poczęstunku dla gości. Firma Whatevent zapewni ci wszystko czego potrzebujesz, aby na twojej imprezie zagościł klimat rodem z serii „The Walking Dead”, czy filmu „28 tygodni później”.

Przebrania i charakteryzacja

Przygotowanie wysokiej jakości tematycznych przebrań i makijażu jest zazwyczaj czasochłonnym i kosztownym zajęciem. Z pomocą przybywa więc nasza firma, która jest w stanie zorganizować wysokiej jakości kostiumy oraz profesjonalnych charakteryzatorów, dzięki którym twój event nabierze mrocznego realizmu apokalipsy zombie.

Konserwy i sztuczne móżdżki

Każda impreza przygotowana w klimacie inwazji żywych trupów, oprócz charakteryzacji powinna mieć także zapewnione odpowiednie dekoracje i przekąski. Zasieki obozowe, tabliczki ostrzegawcze, plecaki survivalowe, atrapy broni, czy ekwipunek umożliwiający przetrwanie na terenach zdominowanych zarazą zombie to kluczowe elementy wystroju tła imprezy, które z pewnością urozmaicą jej klimat, a gości wprawią w niemałe osłupienie.

Ponadto, na stołach takiej imprezy powinny gościć przekąski charakterystyczne dla klimatu polowego, takie jak konserwy wojskowe, suche racje żywnościowe, manierki z wodą (albo z napojem procentowym :-)), czy słynne batoniki „Energy Bar” znane fanom gry komputerowej „The Walking Dead”. Z kolei goście przebrani za zombie z pewnością będą zadowoleni jeśli uraczy się ich drinkami przypominającymi krew, czy żelkowymi słodyczami w kształcie ludzkiego mózgu.

Firma Whatevent zagwarantuje ci organizację oraz przygotowanie dekoracji i przekąsek dla gości według twojego planu.

Gry domowe i terenowe

Na każdej imprezie nadchodzi moment, w którym goście otwierają się na wspólne gry i zabawy. Nasza firma pomoże ci w przygotowaniu atrakcji, które z pewnością urozmaicą twoje spotkanie. W zależności od tego, czy jest to impreza w domu, czy w terenie, mamy do zaoferowania szeroką gamę pomysłów jak uatrakcyjnić event w stylu zombie. Mogą to być zarówno gry planszowe oraz quizy z wiedzy o wybranym uniwersum o zombie, jak i zabawy paintballowe w klimatach inwazji żywych trupów.

Jesteś fanem seriali, filmów lub gier o zombie i masz problem z przygotowaniem imprezy tematycznej? Nie czekaj, tylko odezwij się do nas! Firma Whatevent zaoferuje ci profesjonalną pomoc w organizacji twojego wymarzonego eventu!