Czerwony dywan kojarzy nam się z Hollywood i wielkim światem gwiazd. Nic dziwnego, bo przecież co roku oglądamy piękne gale zza oceanu. Czasem chcielibyśmy stanąć na nim i poczuć się, jak gwiazdy. Pragniecie właśnie tego? Czeka Was wystawne wydarzenie, na którym będą sami wspaniali goście? Nie boicie się nowych wyzwań i lubicie próbować tego, co nieznane i niecodzienne? Ta oferta jest prawdopodobnie właśnie dla Was!

Na jakie okazje czerwony dywan sprawdzi się doskonale?

  1. Wieczór panieński
  2. Jubileusz prezesa firmy
  3. Integracja firmowa w stylu glamour
  4. Okrągłe urodziny dziadka
  5. Wesele
  6. Eventy filmowe

Czy scenografia na evencie ma znaczenie?

Uważamy, że może wręcz odgrywać kluczową rolę! Dobra scenografia zmienia oblicze wydarzenia i wprowadza uczestników w jej klimat. Dodatkowo, jeśli sprzęty są ładne i wpisują się w tematykę eventu, to mogą pomóc przenieść uczestników do innego świata, za pomocą wyobraźni, bodźców i dodatkowych wrażeń. Dbajmy więc o dobrą scenografię, bo detale mogą mieć kluczowe znaczenie. Można ją oczywiście dostosować do panujących warunków – dlatego może być bogata albo zupełnie skromna. Nie o ilość tu jednak chodzi, ale o jakość. Z tym wiąże się zrealizowanie dobrej analizy okoliczności i sprawdzenie, czy w tym przypadku – czerwony dywan – dobrze się sprawdzi przy określonej tematyce wydarzenia.

Nasza firma zajmuje się eventami od wielu długich lat. Kroczyliśmy już po czerwonym dywanie, piliśmy szampana, zobaczyliśmy niejedno niecodzienne widowisko. Jeśli nie chcecie zajmować się swoim wydarzeniem sami, to my z chęcią zdejmiemy z Was to brzemię i zorganizujemy wszystko za Was. Czekamy zatem na Wasze maile lub telefony, a opowiemy Wam o szczegółach. Do usłyszenia!