Każde wielkie otwarcie firmy, czy obiektu wiąże się z obawami oraz masą czasu potrzebnego na dopracowanie wszystkich szczegółów. Perfekcyjna uroczystość buduje pozytywny wizerunek firmy w krótkim czasie. Nie ma miejsc na potknięcia – liczy się pierwsze wrażanie i to ono mówi o tym, jakie będzie nowo otwierane miejsce. Dlatego nie warto pozostawiać organizacji otwarcia na ostatnią chwilę, czy robić tego bez większego planu.

Od czego zacząć organizację otwarcia?

Kluczem do sukcesu każdego otwarcia jest jego odpowiednia oprawa sceniczna, dźwiękowa i wizualna. To wszystko decyduje o tym, jak odebrani zostaniemy przez uczestników oraz określa poziom naszej marki. Prostym sposobem na efektywne otwarcie obiektu, jest na przykład przygotowanie widowiskowego przecięcia taśmy. Takie show zawsze budzi sporo emocji i jest najczęściej wyczekiwanym punktem uroczystości.

Elementy tworzące jakość otwarcia

Co jeszcze warto zrobić, by organizowane otwarcie, było jak najlepsze pod względem jakości? Oficjalne przemówienie reprezentanta firmy lub ogłoszenie specyfiki obiektu, czy przedsiębiorstwa to kolejna rzecz, na której jakość goście zwracają największą uwagę. Dobrym podsumowaniem takiego eventu jest również pokaz pirotechniczny i uroczysty toast. Co jednak w sytuacji, gdy nie znamy się ani na organizacji ani na przygotowaniu mowy powitalnej?

Gdzie znaleźć godnych zaufania organizatorów otwarć obiektów?

Idealnym rozwiązaniem będzie wynajęcie konferansjera, czyli osoby, która w elegancki sposób przedstawi Państwa firmę, działalność oraz kategorię otwieranego obiektu. Przeszkolony konferansjer zrobi pozytywne wrażenie nie tylko na uczestnikach, ale również zbuduje pozytywny i profesjonalny wizerunek Pańskiego biznesu.

Jeżeli interesuje Państwa współpraca z konferansjerem lub z agencją eventową, która zajmie się wszystkimi szczegółami otwarcia od A do Z, to serdecznie zapraszamy do podjęcia z nami współpracy. Szczegóły z nią związane chętnie omówimy drogą mailową lub telefoniczną. Dane kontaktowe do firmy WhatEvent, znajdą Państwo poniżej.