Afery kryminalne, mroczne zabójstwa, a może niewyjaśnione zaginięcia, które spędzają sen z powiek agentom specjalnym? Marzysz o zostaniu jednym z nich i rozwikłaniu zawoalowanych spraw, które do tej pory były nie do wyjaśnienia? Impreza w stylu kryminalnym, z elementami takiej policyjnej scenografii to strzał w dziesiątkę. Możesz stać się kimkolwiek chcesz. Przebiegłym rabusiem, zaginionym ministrem, a nawet uciekinierem więzienia. Wystarczy odrobina wyobraźni, odpowiednio przygotowane atrakcje i event gotowy.

Kryminalne przygotowania

Skrzyknij swoich znajomych i urządźcie niezapomnianą imprezę kryminalną. Niech każdy z Was przebierze się za postać, którą najbardziej chciałby być. Nie zapomnijcie również, że musi się wśród Was znaleźć choć jeden agent, detektyw i policjant. Następnie zaplanujcie scenografię. W tym ostatnim z ogromną chęcią Wam pomożemy.

Kryminalny klimat imprezy – scenografia

Możecie przygotować więzienie w jednym z pokoi. W drugim urządźcie salę przesłuchań. Nie zapomnijcie również o umundurowaniu, kajdankach, reliktach broni, lampie na biurku i cygarach. Teraz pora na przygotowanie atrakcji i rozrywek. Co będzie przedmiotem afery kryminalnej? Kto ginie, a kto go szuka? A może znajdziecie kogoś, kto wyjaśni serię postępujących po sobie zabójstw w niewyjaśnionych okolicznościach?

Kryminalne rozrywki i zabawy

Wymyślcie scenariusz zagadki kryminalnej, którą chcecie rozwikłać. Motywem przewodnim może być zaginięcie, morderstwo lub niewyjaśnione zniknięcie kogoś ważnego. Stwórzcie akta, rozpiszcie, ile wiecie o tej sprawie i spróbujcie ją rozwiązać. Kolejnym pomysłem na zabawę może być przesłuchanie w pokojowym komisariacie lub urządzenie rozprawy w sądzie.

Mamy nadzieję, że pomysł na imprezę w stylu kryminalnym przypadł Wam do gustu i chętnie zorganizujecie takie party wraz ze znajomymi. Gwarantujemy, że zabawa będzie przednia. Żeby wspomnień po evencie szybko nie przykryła codzienność, możecie również udokumentować wszystko na zdjęciach lub za pomocą filmików. Życzymy genialnej zabawy!