Premiera nie tylko w teatrze

Premiera to wydarzenie, podczas którego dany utwór czy towar zostaje po raz pierwszy pokazany i udostępniony szerokiej publiczności. Słowo to z początku oznaczało jedynie przedstawienia teatralne i operowe, jednak z czasem jego znaczenie zostało znacznie poszerzone. Obecnie premiery mają także filmy, nowości książkowe na rynku wydawniczym, gry komputerowe, samochody, telefony… Każdy wejście nowego produktu na rynek można określić mianem premiery, choć nie każda jest organizowana jako wydarzenie – to przysługuje tylko tym rzeczom, które są szczególnie wyczekiwane.

Działania promocyjne

Jednak jeśli już zdarza się, że z okazji premiery organizowane jest wydarzenie, warto jako jego część wprowadzić działania promocyjne. W ten sposób, przy okazji niejako, można polecić gościom inne, podobne towary, w jakiś sposób związane z nowością, realizujące ten sam gatunek, pochodzące od tego samego wydawcy czy producenta, mające wspólną tematykę, funkcję czy branżę. Na premierze zgromadzą się nie tylko potencjalni klienci, których można zainteresować swoją ofertą, ale także ludzie z branży – w tym przypadku powinno nam zależeć na nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów.

Poradzą sobie śpiewająco!

Organizator sam jeden nie poradzi sobie z tym wszystkim. Potrzebna będzie profesjonalna pomoc, która zajmie się obsługą gości i poprowadzi akcję promocyjną. Nikt nie nada się do tego lepiej od hostess i hostów, którzy zawodowo na co dzień podejmują tego typu zadania. Charakteryzujący się nienaganną prezencją i wysokim stopniem kultury osobistej hostessy i hości przywitają gości, zaproszą na poczęstunek, udzielą dodatkowych informacji o ofercie, zajmą się kolportażem ulotek, poprowadzą konkurs… Jednym słowem można powierzyć im różnorakie zadania – poradzą sobie ze wszystkim bezbłędnie!

Współpracuj z najlepszymi!

Pamiętać trzeba jeszcze, że jakość obsługi będzie świadczyła o organizatorze. Pochopny wybór obsługi może zostawić szkodę na wizerunku, którą później będzie trudno naprawić. Premiera i towarzysząca jej promocja mają budować i wzmacniać pozytywny obraz, a nie naruszać go. Dlatego, by mieć pewność wysokiej jakości i pełni profesjonalizmu, najlepiej skorzystać z pomocy agencji eventowej Whatevent. Dzięki współpracy z najlepszymi hostessami i hostami w kraju, możemy zapewnić najwyższy standard obsługi na Twoją premierę. Zostaw to nam – tylko my spełnimy Twoje oczekiwania!