Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak bardzo atrakcyjne są wyjazdy w różne zakątki Europy, szczególnie, gdy miałyby charakter imprezowy. Co jednak zrobić, kiedy na taką wycieczkę raczej się nie zanosi, a w powietrzu wisi widmo organizacji eventu integracyjnego? Na pewno nie załamywać rąk, tylko zacząć działać! Agencja Whatevent doskonale wie jak rozwiązać tą zagadkę i pomoże Ci zabrać uczestników imprezy do innego kraju dosłownie w kilka chwil.

Nie ma to jak angielska pogoda? A może raczej – Londyńskie imprezy?

Londyn – europejska stolica biznesu, ale także miasto żyjące dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Zróżnicowanie kulturowe w tym mieście nie jednego przyprawiło już o zawrót głowy. Żyjąc tu na co dzień, po prostu trzeba się do tego przyzwyczaić. Inaczej wygląda sytuacja, gdy przybywa się tu w celach biznesowych, imprezowych lub na zwyczajny shopping. Skupiając się przede wszystkim na aspekcie rozrywkowym – Londyn ma do zaoferowania naprawdę wiele stylów i rodzajów spędzania wolnego czasu. Jak więc zatem w ciągu kilku chwil przenieść się na jedną z tamtejszych imprez? Wybrać wynajem Double Dekkera!

Double Dekker na Twojej imprezie

Wyobraź sobie jeden z głównym symboli Londynu, który możesz mieć w oryginalne na swojej imprezie. Co to będzie? Kultowy czerwony, piętrowy autobus! Właśnie tak – ten fantastyczny pojazd możesz wykorzystać przy organizacji swojego wydarzenia w jeden z kilku sposobów. Pierwszym jest przewiezienie wszystkich gości dużym, mieszczącym około siedemdziesiąt osób autobusem z dachem. Dostępna jest także mniejsza wersja, sześćdziesięcioosobowa. Gdy jednak sam przejazd wydaje się być za małą atrakcją, możemy Ci zaproponować inną wersję, w postaci pięćdziesięcioosobowego, piętrowego kabrioletu. Ten model znany jest przede wszystkim z wycieczek po londyńskich zaułkach. Aby spędzić w nim większą część czasu, możemy zdemontować siedzenia z górnego pokładu – przestrzeń będzie można wykorzystać do tańca, pokazów lub jako scenę, po dotarciu na określone miejsce w plenerze. Aby nie martwić się o pogodę, możesz także wybrać czerwony Dubble Dekker zmodernizowany w sposób pozwalający stworzyć z niego jeżdżący, klimatyczny, angielski pub. Zaskocz swoich gości serwując im prawdziwą londyńską przygodę w Polsce! Takie czary gwarantuje współpraca właśnie z naszą agencją. Nie zastanawiaj się dłużej tylko zapytaj o ofertę, którą dopasujemy idealnie do Twoich wymagań!