Wynajem stroju Hrabiego Olafa

2022-01-17T02:32:35+01:0015 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Hrabia Olaf to postać z filmu „Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń”. Na pewno oglądaliście go w dzieciństwie lub już dorosłym życiu. Grupka niezwykle zdolnych dzieci trafiła pewnego razu pod skrzydła swego wuja – dziwacznego hrabiego Olafa. Jest to dystyngowany aktor, ekscentryczny i charakterystyczny. Jak na XIX wiecznego artystę przystało. Nie chcieliście kiedykolwiek wcielić się w tę postać i puścić nieco wodze fantazji?

Jakie elementy musi zawierać ten strój?

1. wełniane spodnie – angielskie trupy aktorskie nie mogą sobie pozwolić na byle jaki materiał, którym okrywają ciało,
2. marynarka – najlepiej z z przekwitłym kwiatem i motywem kraty,
3. fular – bo zwykły krawat albo muszka są zbyt zwyczajne dla dziwacznych i nietypowych aktorów, którzy zdają się odbiegać od standardów tego świata,
4. skórzane buty – aby było jak najwygodniej kroczyć po własnej ścieżce kontrowersyjności,
5. ekstrawagancki frak – przywiedzie na myśl nie tylko dawne czasy, ale też podkreśli inność osobowości Hrabiego Olafa.

Lista imprez, na których zrobicie furorę w tym stroju:

1. bal przebierańców – zawsze jest to dobra okazja, aby wcielić się w postać, którą nie mamy odwagi być na co dzień, ale na tego typu wydarzeniach idealnie się nada,
2. wieczór kawalerski – zwłaszcza, jeśli ma się odbyć w dawnym lub filmowym stylu. Hrabia Olaf lubi żartować, pić i zadawać się z innymi trupami aktorskimi.
3. przyjęcie aktora – będzie to nie lada gratka i wyzwanie dla zdolności aktorskich wszystkich przybyłych, ale przede wszystkim – będzie to świetna zabawa!

Jeśli Wasze zdolności wcielania się w enigmatycznych aktorów z XIX wieku są wystarczające, aby przywdziać strój Hrabiego Olafa, nie wahajcie się ani chwili dłużej – zamówcie go i cieszcie się nowym wcieleniem. Nasza firma porusza się w branży eventowej od dawna, dzięki czemu możemy Wam doradzić, co w Waszym położeniu i oczekiwaniach może się najlepiej sprawdzić. Jeśli więc macie do nas jakiekolwiek pytania, nie wahajcie się ich zadać. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE