Imprezy tematyczne cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Co za tym idzie, z roku na rok styl eventów staje się coraz bardziej różnorodny, zjawiskowy i zaskakujący. Aby tego dokonać warto zwrócić się do naszej agencji – posiadamy w swojej ofercie wręcz niezliczoną ilość dekoracji przeznaczonych do wystroju sali na imprezy tematyczne. Jedną z naszych propozycji jest organizacja eventu w stylu Bollywood.

Wciągające Bollywood

Skąd wzięła się w ogóle nazwa „Bollywood”? Ten bardzo podobny w brzmieniu wyraz, do nazwy amerykańskiej miejscowości – Hollywood – nie przypadkowo powinien się tak kojarzyć. To neologizm powstały z połączenia właśnie dwóch znanych na całym świecie miast – wspomnianego Hollywood, czyli miasteczka filmowego – z indyjskim Bombajem – stolicą tamtejszej kinematografii. Filmy produkowane w Azji Południowej, są tak bardzo charakterystyczne i oryginalne, że miano „Bollywood” zdecydowanie się im należy. Wyróżniają ich miliony kolorów, tańce orientalne oraz wspaniała, klimatyczna muzyka. Aby przenieść się na jedną imprezę w te odległe rejony, warto skorzystać z usług naszej agencji. Stworzymy dla ciebie niepowtarzalne dekoracje, wprowadzające wszystkich zgromadzonych gości w ten orientalny klimat. Niezbędne tutaj będą charakterystyczne materiały w słonecznych kolorach, złocenia, ciężkie, ozdobne żyrandole, dywany, poduszki, na których będzie można siedzieć – jednym słowem wszystko, co tylko kojarzy się z hinduizmem
i indyjskimi posiadłościami. Nie obędzie się bez wprowadzających orientalną atmosferę świec oraz tradycyjnych kadzidełek.

Udana impreza z Whatevent

Jeżeli twój wybór padł na organizację imprezy w stylu Bollywood i chcesz, aby było to wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięć uczestników – zwróć się do naszej agencji. Odmienimy salę, w której odbędzie się twój event, w taki sposób, że każdy będzie miał wrażenie, że nagle teleportował się do bombajskich pałaców. Dekoracje, które posiadamy cechuje wyjątkowość dopasowania w dany temat, oraz fantastyczna jakość, nawiązująca praktycznie w stu procentach do oryginalnych, bollywoodzkich pomieszczeń. Wystrój jest zawsze pierwszym wrażeniem, który potrafi wprowadzić odpowiedni klimat, a co za tym idzie, od niego zaczyna się budowa określonego samopoczucia zgromadzonych gości.