Jesteście miłośnikami dobrego piwa, biesiad przy zastawionym stole i przede wszystkim pojedynków, podkręcających klimat i adrenalinę? Mamy dla Was propozycję, zorganizowania niezapomnianego eventu w iście bawarskim stylu. Niech z ogromnych beczek poleje się świeże piwo, niech biesiadę przyozdobią swawolne tańce i głośne śpiewy oraz suto zastawiony stół z bawarskimi przysmakami. Do dzieła!

Bawarskie rytmy – piwna impreza dla miłośników chmielu

Na takim evencie nie może zabraknąć beczek ze świeżym, idealnie uwarzonym piwem. Warto również postawić na pyszne, mięsne dania, które posilą gości strudzonych, tańcem, śpiewem i zabawą. Ogromny, drewniany stół niech będzie pełny steków, pieczonego mięsiwa, kufli z piwem oraz bawarskich przysmaków.

Atrakcje na niezapomnianą imprezę w stylu bawarskim

Taki event, niech rozpocznie się od odkorkowania ogromnych beczek z piwem. Później zorganizujcie zakłady oraz konkursy i atrakcje, które zainteresują gości i wprowadzą ich w bawarki klimat. Na przykład:

• uderzanie w beczkę z piwem tyle razy, aż wypadnie szpun,
• wybieranie osoby, która ma najbardziej piwny brzuch i nagrodzenie jej butelką dobrego piwa,
• wypicie określonej ilości piwa na czas, a ten kto wygra dostaje kufel na ten trunek,
• wykonywania skomplikowanego tańca z kuflem piwa w dłoni,
• konkurs, w którym sprawdzi się Waszą wiedzę na temat tego trunku,
• próby samodzielnego wyprodukowania piwa,
• Degustacja różnych gatunków piwa.

Kuchnia bawarska – tradycyjne potrawy

Teraz czas, na potrawy, które świetnie urozmaicą biesiadę przy piwie. Możecie zaserwować: bawarską golonkę pieczoną z warzywami, pieczeń w piwie, grillowane kiełbaski bawarskie słynące z nazwy Weisswurst, czy orzechy prażone w karmelu.

Nie zapomnijcie również o odpowiednich dekoracjach, które podkręcą atmosferę imprezy oraz o strojach regionalnych, rodem z Bawarii. Dzięki temu poczujecie się, jak na prawdziwej bawarskiej biesiadzie i zafundujecie sobie moc wspaniałej zabawy i rozrywki. Udana impreza gwarantowana!