Święta to dobra okazja, by razem z pracownikami wybrać się gdzieś, zintegrować i bliżej poznać. Oczywiście najlepiej w okresie przed lub po świątecznym, gdyż wtedy mamy więcej energii i chęci do działania, czy nawiązywania nowych znajomości.

Wizja zbliżających się kilku dni odpoczynku w gronie swojej rodziny pozytywnie nas nastraja i w budzi sporo dobrych emocji. Magia świąt działa na każdego, bez względu na wiek i status, więc wykorzystaj ją ku temu, aby zintegrować swoją kadrę. Ale jak to robić? Zaraz Ci w tym pomożemy!

Wyjazd integracyjny – najlepsze miejsca na tę okazję

Święta wypadają zimową porą roku. To świetna sposobność do zorganizowania weekendowego wypadu w góry, na narty, czy też dla relaksu w pensjonacie ze SPA. Do tego wieczorne chwile przy ognisku lub kominku i gry planszowe. Idealna okazja do wymienienia spostrzeżeń, długich rozmów i bliższego poznania się.

Jeżeli nie mamy okazji do takiego wyjazdu zawsze możemy w tym celu wykorzystać inne propozycje. Na przykład iść z kadrą na miejscowe lodowisko, udać się do escape roomów, w których czeka nas sporo dobrej zabawy i skok adrenaliny, gwarantujący rozgrzanie się.

Inne pomysły to paintball, czy GO-karty. Sposobów na udany wypad integracyjny ze swoimi pracownikami jest wiele. Tylko od Ciebie i Twoich możliwości finansowych zależy, na który się zdecydujesz.

Wyjazd integracyjny – dlaczego warto?

Przede wszystkim z uwagi na fakt, że takie spotkania zbliżają, i jak sama nazwa mówi integrują. Dzięki nim pracownicy mają niepowtarzalną okazję dokładniej się poznać oraz może nawet zaprzyjaźnić. To także sposobność do zażegnania wynikłych konfliktów i sporów, które psują atmosferę w pracy.

Możesz być pewien, że zabierając swoją kadrę na takie spotkanie zyskają na tym wszyscy – Ty, Twoja firma, efekty ich pracy oraz wydajność. Przecież w takim koleżeńskim i lubiącym się gronie, praca idzie szybciej i nawet najtrudniejsze projekty realizuje się o wiele przyjemniej.