Impreza sylwstrowa to jedno z tym wydarzeń, w związku z którym możemy zaszaleć. Wybór eventu, na który się udamy, a co za tym idzie formy imprezy będzie miał kluczowy wpływ na naszą zabawę. Jeśli należymy do grona osób znudzonych standardowymi i mało oryginalnymi wydarzeniami to świetnym rozwiązaniem będzie impreza tematyczna. Nietuzinkowe motywy oraz możliwość wcielenia się w inne postaci to doskonały sposób na sywlestrowe szaleństwo. Witając Nowy Rok pragniemy czuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie, dlatego też szczególnie trafionym pomysłem będzie event w stylu Red Carpet.

Motyw czerwonego dywanu, a co za tym idzie iście hollywoodzkiej imprezy daje organizatorowi duże pole do popisu. Goście w nowych wcieleniach, huczna impreza, wielkie hity na ekranie i światowe przeboje to tylko nieliczne z zalet takiej imprezy tematycznej.

Atrakcje na hollywoodzkim evencie

Hollywood to szczególne miejsce, jeśli chodzi o produkcje filmowe i muzyczne. To właśnie w tym miejscu odbywa się najpopularniejsza gala rozdania Oscarów za osiągnięcia związane z filmami. Organizując imprezę w takim stylu musimy zapewnić gościom poczucie popularności. W tym celu zadbajmy o to, by przed lokalem stały białe limuzyny, a wzdłuż czerwonego dywanu czekali paparazzi. Po wejściu do lokalu każdy z zaproszonych gości powinien być oszołomiony wystrojem wnętrza. Jednymi z bardziej charakaterystycznych dekoracji są duże, kryształowe żyrandole, okrągłe stoły przyozdobione kwiatami oraz scena, na której wręczymy Oscary.

W ramach takiej imprezy zapeniamy swoim klientom zarówno profesjonalną scenerię, jak i atrakcji i rozrywki. Impreza w stylu Red Carpet nie może odbyć się bez wyświetlania fragmentów nagrodzonych filmów czy światowych przebojów muzycznych. Szampan z truskawkami oraz tort dopełnią atmosferę. Jeśli zależy nam na dobrej zabawie naszych gości warto zastanowić się nad organizacją dodatkowych pokazów. Ciekawym pomysłem będzie występ kabaretów na żywo cz pokazy profesjonalnych tancerzy.

Profesjonalny event to nie tylko atrakcje, ale również fachowa obsługa. W gesti organizatora leży zadbanie o oprawę świetlną i muzyczną- ewybrane efekty będą miały ogromny wpływ na odbiór imprezy przez zgromadzone osoby. Dodatkowo musimy pamiętać o zatrudnieniu konferansjera, który w profesjonalny sposób zadba o gości i zbuduje atmosferę wielkiego wydarzenia.