Są w Polsce takie miejsca, które prze wielu ludzi są jeszcze nie odkryte. Pozostają wielką zagadką lub po prostu o nich nie wiedzą. Nasza firma Whatevent oferuje Państwu same najlepsze propozycje pobytu. W tym materiale opowiemy trochę o hotelu Aełamów. To miejsce, w którym zakochajcie się od pierwszego wejrzenia! Hotel znajduje się w województwie podkarpackim w gminie Ustrzyki Dolne. Jako jedyny hotel w Polsce posiada własne lotnisko i heliport. Wspaniała natura, piękne wnętrza, bogata oferta różnorodnych form wypoczynku, niezwykła atmosfera – Hotel Arłamów do idealne miejsce na dłuższy, niezapomniany pobyt.

Sport to zdrowie! – Każdy ci to powie!

Hotel mocno stawia nacisk na rozwój sportów na terenie całego obiektu. Począwszy od wielkiej hali sportowej, która jest sercem kompleksu. Jest ona podzielona na dwie części. Hala główna i do tenisu. W kompleksie znajduje się też kilka mniejszych sal, przeznaczonych do uprawiania innych aktywności sportowych. Na terenie obiektu znajduje się również jedna z największych wspinaczek w Polsce! Miejsce oferuje również nauki jazdy konnej. Posiada wielką hale i stajnie, w których przesiadują konie. Do dyspozycji gości znajdziemy również strzelnice. Każda osoba może sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów strzelectwa. Jest to ciekawa atrakcja dla całej rodziny! Jedną z nowości hotelu Arłamów jest park linowy! Wybierz odpowiednią trasę dla siebie i Twoich znajomych. Przejście toru z przeszkodami zawieszonymi na drzewach wymaga sprawności fizycznej, zwinności, dobrej koordynacji i odwagi.

Dobre jedzenie to podstawa!

Ośrodek oferuje wiele miejsc, gdzie możecie dobrze zjeść. Klub nocny, Lobby Bar, bar myśliwski, kawiarnia panorama, karczma na stoku i restauracja Carpathia. Każdy z tych lokali ma swój własny urok i niepowtarzalne dania. Arłamów to kompleks hotelowy pełen atrakcji. Każdego dnia Goście mogą odkrywać kolejne propozycje aktywnego spędzania czasu. A jednak każdy potrzebuje chwili wytchnienia, czasu dla siebie lub aby spędzić go w kameralnym gronie. Te lokale właśnie dają taką możliwość!
Popularną atrakcją w hotelu są również basenu i SPA. Basen zewnętrzny działa tam cały rok! Strefa Saun dla dorosłych to miejsce stworzone z myślą o Gościach pragnących doświadczyć pełnego odprężenia i oczyszczenia dzięki niezwykłym właściwościom wody i temperatury. Znajdzie się również pomieszczenie, w którym goście będą mogli zregenerować ciało i umysł. Zadzwoń już dziś, aby umówić się na wspaniałą wycieczkę firmową właśnie w to miejsce! Zapraszamy!