Organizując imprezę integracyjną, zawsze na początku pada jedno, podstawowe pytanie – gdzie ją zorganizować? Gdy standardowe odpowiedzi typu lokal, sala balowa, namiot, zamek nie są zbyt satysfakcjonujące, czas postawić na coś bardziej oryginalnego. Jednym z takich nietuzinkowych pomysłów, będzie wynajęcie imprezowych autokarów.

Imprezowy autokar czyli zabawa na kółkach

Któż nie pamięta czasów ze szkoły bądź studiów kiedy to, aby dostać się do wybranego budynku, musiał pokonać od kilku do kilkunastu kilometrów właśnie autobusem? Oczywiście, wyjątki być może się znajdą. Jednakże fajnie będzie po latach przypomnieć sobie wszystkie sytuacje związane z takim podróżowaniem i prawdziwą walką o miejsce w ostatnim rzędzie. Wszystkie magiczne wspomnienia odżyją właśnie w imprezowym autokarze! To dobre miejsce na opowieści związane ze szkolnymi latami, szczególne te rozbrajająco śmieszne. Autokar, jako pojazd transportu publicznego, często kojarzy się także z nowymi znajomościami. Warto więc pozwolić sobie na chwilowe, imprezowe, zrezygnowanie z tytułów „Pan/Pani” i zapomnieć o zajmowanych stanowiskach. Takie poluzowanie atmosfery, bardzo korzystnie wpłynie na relacje i pozwoli na dużo lepsze zgranie zespołu. Stąd już niewielki krok do zwiększenia efektywności i zadowolenia z pracy. Ludzie dobrze czujący się w swoim towarzystwie z uśmiechem przychodzą do pracy i są dużo bardziej odporni na sytuacje stresujące – po prostu lepiej sobie w nich radzą.

Gdzie wynająć taki autokar?

Jeżeli chcesz zorganizować imprezę w autokarze – albo dwóch i więcej – zgłoś się do agencji Whatevent. Przygotujemy dla Ciebie autobusy, w takim klimacie, jaki będzie tematem przewodnim Twojego eventu. Dysponujemy mini flotą autokarów z doświadczonymi kierowcami. Na specjalne życzenie uświetnimy Twoją imprezę udziałem naszych animatorów oraz innymi atrakcjami dostępnymi  w naszej ofercie. Doskonałym przykładem może być zimowy event w górach. Oprócz autokarów, w których toczyć się będzie cała zabawa, zorganizujemy prawdziwy, góralski kulig. Oczywiście sanki nie będą przyczepione do autobusów – będzie tradycyjnie, z pięknymi konikami. Po przejażdżce w autokarach czekać będzie już menu rodem z góralskiej chaty i gorące napoje. Atmosferę dodatkowo rozgrzeje profesjonalny DJ. I na koniec ważna wiadomość – im więcej ofert połączysz, tym korzystniejszy rabat będzie na Ciebie czekał przy podsumowaniu imprezy.