Gra twister to idealna rozrywka dla dużych jak i małych. To gra zręcznościowa która łączy dobrą zabawę z gimnastyką. Zaczyna się w momencie podjęcia decyzji o wspólnej rywalizacji z innymi uczestnikami gry. Poziom trudności wzrasta wraz ze stopniem zaawansowania i sprawności grupy przeciwnej. Mega twister wyróżnia się wielkim zastosowaniem, można go rozłożyć praktycznie wszędzie! Na dworze, na trawie, w hali sportowej czy nawet w domu. Nigdy nie zabraknie chętnych, aby wykorzystać jego możliwości – znajdzie amatorów zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak również dorosłych.

Na czym polega gra twister? Jakie są zasady gry?

Jest to banalnie proste! Po rozłożeniu maty, uczestnicy wybierają kilka osób, które podejmą się gimnastycznemu wyzwaniu. Sędzia wyznacza pierwszą osobę, kręci kołem, na którym losuje się, gdzie kolejno położyć stopę lub ręce. Wydaje się proste prawda? Sęk w tym, że naszą kończynę musimy postawić na określonym kolorze, wykonując przy tym śmieszne figury z naszego ciała. Nie jest to natomiast takie proste gdy przeszkadzają ci inni gracze znajdujący się na macie. Zabawa przynosi wiele śmiechu i potrafi rozbawić graczy do łez. Po zakręceniu kołem i ułożeniu kończyny na kolorze, gracz musi zastygnąć. Nie można zmieniać pozycji, w jakiej się jest bez zakręcenia kołem. Wygrywa ten gracz, który najdłużej wytrzyma.

Przez długi czas twister miał tylko jedną wersję. Jednak gra tak spodobała się publiczności, że stworzono nowe warianty gry. Nowością są symbole chmury i skręcone T. T oznacza szalony ruch, który wymyśla sędzia, a gracze muszą wykonać. Chmura oznacza powietrze, a to oznacza, że wolną rękę lub stopę należy rozciągnąć w powietrzu.

Zalety grania w twister

  • Rozwój koordynacji ruchowej i dzieci i dorosłych,
  • Bezpieczne dla zdrowia materiały, z których wyprodukowana jest mata,
  • Proste zasady gry,
  • Świetna gra na spotkania rodzinne lub z przyjaciółmi,
  • Integracja grupy podczas grania,
  • Mobilizuje do aktywnego spędzenia czasu,

Witajcie! Z tej strony firma eventowa. Mamy nadzieje, że nasza oferta zainteresowała Państwa. Każde zlecenie staramy się wykonać w pełnym profesjonalizmie, mamy indywidualne podejście do każdego klienta. Ta praca to nasza pasja, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy Was do zapoznania się również innymi naszymi propozycjami. Jesteśmy pewni, że się dogadamy. Czekamy na Wasze wiadomości drogą telefoniczną bądź mailową. Czekamy na Was!