Jedyna taka noc w roku

Nadeszła jesień i Halloween zbliża się wielkimi krokami. Choć święto to wypada w wieczór ostatniego dnia października, dekoracje i motywy z nim związane widać w sklepach i miejscach publicznych już od września. Symbolem Halloween są lampiony, zrobione z wydrążonych dyń, a także dekoracje w postaci trupich czaszek, duchów i nietoperzy. Wszystko, co upiorne i straszne mieści się w estetyce Halloween.

Cukierek albo psikus!

Mocno związany z Halloween jest zwyczaj przebierania się. Dominują stroje duchów, potworów, czarownic, które pozostają związane z klimatem tego święta. Coraz popularniejsze są także inne kostiumy: przebranie się za postać z filmu czy komiksu jest również akceptowane. Tradycyjnie w wieczór Halloween dzieci chodzą po domach, zbierając słodycze. Ale dorośli też mają swoje rozrywki – imprezy tematyczne czy maratony filmów grozy odbywają się z okazji Halloween na całym świecie. W Halloween każdy może się dobrze bawić, bez względu na wiek!

Czas zabawy

Nie tylko październik, ale cała jesień to doskonały czas na zorganizowanie imprezy halloweenowej. Takie wydarzenie nie musi koniecznie odbyć się w dzień święta, wystarczy zbliżona data. Odpowiednie dekoracje, dyniowe przekąski i emocjonujące atrakcje są niezbędne dla takiego wydarzenia – to oczywiste. Jednak tym, co najbardziej charakterystyczne dla Halloween są właśnie przebrania. Często okazuje się jednak, że zaproszeni goście nie mają pomysłu na kostium, albo brakuje im czasu na przygotowanie kreacji. Szkoda, żeby z tego powodu czuli się wykluczeni z zabawy. Jak temu zaradzić?

Impreza full-service!

W agencji Whatevent dbamy nie tylko o całokształt wydarzenia, ale i o dobre samopoczucie każdego z uczestników. Nie pomijamy żadnego szczegółu. Z przyjemnością i profesjonalizmem zorganizujemy dla Ciebie imprezę halloweenową na najwyższym poziomie. Zadbamy o klimatyczny wystrój, nastrojową muzykę, zapewnimy atrakcje z dreszczykiem, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Oprócz kompleksowej organizacji imprezy tematycznej Halloween, oferujemy także dodatkową usługę: pakiet przebrań dla uczestników. Dzięki niemu każdy gość będzie mógł z łatwością już na miejscu wybrać coś dla siebie z szerokiej gamy strojów i dobrze bawić się, nie zaprzątając sobie głowy garderobą. Z nami Twoje Halloween na pewno będzie udane!