Stworzenie związku, który przetrwa długie lata to duże wyzwanie dla każdej ze stron. Wymaga poświęcenia, wzajemnej troski, zrozumienia, bycia dla drugiej osoby w dobrych i złych momentach. Zwłaszcza w dobie dzisiejszych czasów jest to coś wyjątkowego. Twoi rodzice obchodzą w tym roku jubileusz? Czas to uczcić!

Zaskocz swoich rodziców i zorganizuj dla nich imprezę, która przypomni im najpiękniejsze lata spędzone razem. Oto kilka propozycji, które sprawią, że ten dzień będzie pełen wzruszeń.

Atrakcje na jubileusz ślubu

Jubileusz ślubu to impreza raczej rodzinna, proponujemy więc świętowanie w gronie najbliższych osób. Rodzice z pewnością będą woleli spędzić ten dzień na spokojnie, wśród osób, w których towarzystwie dobrze się czują. Szczególnie ważna na jubileuszu ślubu będzie rodzina, ewentualnie bliscy znajomi rodziców. Być może wśród znajomych Twoich rodziców są Ci, którzy przyczynili się do ich spotkania wiele lat temu?

Gdzie zorganizować przyjęcie z okazji jubileuszu ślubu? Szczególnie polecamy kameralne sale, w których zapewniona będzie odpowiednia prywatność. W ciepłych miesiącach można zorganizować jubileusz także w plenerze, na przykład w przytulnej altance nad brzegiem jeziora. Jeśli Twoi rodzice najlepiej czują się w domu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wszystkie atrakcje przenieść właśnie tam. Samo miejsce to jednak nie wszystko. Zadbaj o to, by tego dnia Twoi rodzice nie musieli nic robić samodzielnie. Dobrym wyborem będzie catering, na którym królować będą ich ulubione potrawy. O wyjątkową atmosferę zadbać mogą muzycy. Ulubione utwory Twoich rodziców grane na żywo z pewnością ich poruszą.

Zastanawiasz się, czym jeszcze możesz zaskoczyć swoich rodziców? Co powiesz na sesję fotograficzną lub portret, który zostanie namalowany w trakcie trwania przyjęcia? Taki prezent będzie dla nich wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Zorganizuj jubileusz ślubu z Whatevent

Potrzebujesz pomocy w organizacji tego niezwykłego przyjęcia z okazji jubileuszu ślubu Twoich rodziców? Zajmiemy się przygotowaniami od A do Z. Gwarantujemy, że będzie to event pełen wzruszeń i wzajemnej czułości.

Gotowy, by sprawić rodzicom najlepszą niespodziankę pod słońcem? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą. Twoi rodzice na pewno zapamiętają ten dzień na zawsze