Kosmici od zawsze budzili nasze zainteresowanie, bo kojarzą nam się z czymś nietypowym i niezwykłym. Jako ludzie naturalnie ciągniemy do tego, co jest osnute nutką tajemniczości i nieoczywistości. Jeśli więc też jesteście zakręceni na punkcie przybyszów z innych planet, to ta oferta jest idealna dla Was! Zapewniamy, że nie pożałujecie, a nasi przybysze będą zachowywać dobre maniery – choć niekoniecznie powagę. Zapowiada się więc sporo śmiechu. Wchodzicie w to?

Na jakie okazje sprawdzi się ta impreza tematyczna?

  1. Wieczór kawalerski
  2. Eventy nawiązujące do kosmosu
  3. Eventy fantastyczne
  4. Integracja firmowa na wesoło
  5. Specjalny wieczór w escape roomie
  6. Jubileusz prezesa na wesoło
  7. Impreza urodzinowa dziecka
  8. Karnawał w stylu kosmicznym

Czy innowacyjne rozwiązania są mile widziane?

Imprezy tematyczne, które są nietypowe przyciągną całe rzesze zainteresowanych! Wszyscy szukamy tego, co jest ciekawe i dostarczy nam nowych wrażeń! Przybysze z kosmosu zrobią prawdziwą furorę! Do tego, na wydarzeniu nie zabraknie przekąsek w stylu kosmicznym, dekoracji nawiązujących do galaktyki, wielu atrakcji związanych z podróżami w kosmos oraz fotobudki, która już na zawsze uwieczni Wasze zielone lub niebieskie twarze z tej imprezy!

Życie to nieustanny event. Do tego, jesteśmy jego pasjonatami! Interesują nas nie tylko kameralne wydarzenia, ale i duże eventy. Jesteśmy elastyczni, dlatego chętnie dostosowujemy ofertę do oczekiwań naszych klientów. Z radością podejmujemy nowych wyzwań. Jeśli więc macie do nas jakiekolwiek pytania związane z którąkolwiek naszą ofertą, to nie czekajcie ani chwili dłużej, ale napiszcie do nas, czego potrzebujecie, a my się tym zajmiemy. Zapraszamy!