Na ten event zdecydować się powinni wszyscy zwolennicy pieszych, górskich wycieczek. Tam właśnie gdzie cisza i spokój przeplata się z aktywnym wypoczynkiem, świetną bazą noclegową i doskonałą kuchnią zaczyna się Zawoja – najdłuższa wieś w Polsce. Z naszą firmą ten event będzie nie tylko wypoczynkiem, ale przede wszystkim zaskakującą wyprawą z pięknymi wspomnieniami.

Co ciekawego można zobaczyć na wsi?

Zdecydowanie jedna z najdłuższych wsi w naszym kraju – Zawoja – ma aż osiemnaście kilometrów długości. Dzięki temu jest świetnym miejscem, dla każdego kto lubi piesze i rowerowe wędrówki. Samo jej położenie pomiędzy pięknymi pasmami górskimi zachęca do odwiedzin
i skorzystania ze stoków narciarskich, a także przy dobrej pogodzie – szklaków pieszych, między innymi prowadzącymi na Babią Górę. W bazie narciarskiej Mosorny Groń, przez cały rok działa kolejka krzesełkowa, ułatwiająca zdecydowanie tym bardziej leniwym, podziwianie beskidzkiej panoramy. W Zawoi zobaczymy przepiękny, drewniany kościołek z 1888 roku pod wezwaniem świętego Klemensa, a także Skansen Kultury Materialnej imienia Józefa Żaka. Wartym odwiedzin, również dla osób, które niechętnie podchodzą do wypadów w góry, jest Centrum Górskie – Korona Ziemi – w bardzo nowoczesny i ciekawy sposób przedstawione są tam losy polskiego alpinizmu i ciekawostki związane z ludźmi decydującymi się na poświęcenie temu zajęciu swojego życia, albo jego części. Po zwiedzaniu przenieść się można do pobliskiej restauracji, albo na krótkie szaleństwo w niedalekim parku linowym.

Organizacja magicznie spokojnego eventu

Nasza firma potrafi dla swoich klientów wyczarować cuda. I właśnie takie rzeczy przygotujemy specjalnie dla was na weekend w tej malowniczo położonej wsi. Zadbamy o to by nikt się nie nudził, a nasi animatorzy udowodnią, że event w Zawoi jest doskonałym pomysłem na wspólną wyprawę, budującą dobrą atmosferę wśród uczestników. Spokój okolicy jaki tu występuje, na pewno przełoży się na nastroje i pozwoli pozbyć się stresu, a także naładować każdemu przysłowiowe baterie. Przytulna baza noclegowa umożliwi komfortowy wypoczynek po wieczornej imprezie niespodziance, zwieńczającej wspaniale spędzony dzień.