Otwarcie jakiegokolwiek biznesu to duże wydarzenie. To w dużej mierze od otwarcia zależy rozgłos, jaki zyska nowo powstała firma. W zależności od typu firmy, otwarcia będą różnić się między sobą. Jednymi z najbardziej charakterystycznych otwarć są otwarcia luksusowych firm, na przykład butików.

Trzeba przyznać, że firmy zajmujące się sprzedażą produktów premium mają się w Polsce coraz lepiej. Wzrost zapotrzebowania na dobra luksusowe sprawia, że otwierane są coraz to nowsze luksusowe butiki. Kupić w nich można markową odzież, a także dodatki najlepszych firm – mowa tu o torebkach, paskach, butach czy biżuterii. Wkrótce otwierasz butik premium? Już sam dzień otwarcia powinien podkreślać wysoką jakość sprzedawanych przez Ciebie produktów. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad, których wcielenie w życie sprawi, że dzień otwarcia Twojego butiku olśni gości.

Butik premium – atrakcje na otwarcie

Otwarcie luksusowego butiku wymaga dopracowania każdego szczegółu. Wysoko postawieni goście zwrócą uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy element. Jak więc przygotować dzień otwarcia?

Dobrym pomysłem, by zrobić wrażenie na gościach jeszcze przed ich wejściem do butiku jest rozłożenie czerwonego dywanu. Wyrazista czerwień kojarzona jest z luksusem, a nawet z Hollywood. Warto również zadbać o dekoracje, nie tylko te wewnątrz butiku, ale także na zewnątrz. Wysokie wazony ze świeżymi kwiatami z pewnością zrobią wrażenie na gościach.

Środek butiku również powinien być przyozdobiony. Dobrze byłoby, gdyby dekoracje na zewnątrz, jak i wewnątrz, były spójne. Mniejsze wiązanki z kwiatów lub flower boxy sprawdzą się idealnie do ozdobienia wnętrza butiku. Klimatu dodadzą także różnego rodzaju lampki czy świetlne girlandy.

Zapach również odgrywa istotną rolę podczas otwarcia luksusowego butiku. Powinien być on na tyle wyszukany, by od razu na myśl przywodzić marki premium, ale przy tym niezbyt nachalny. Dopełnieniem otwarcia Twojego butiku będzie wybrzmiewająca w tle muzyka, oczywiście odpowiednio dopasowana do całości wydarzenia.

Otwarcie na najwyższym poziomie z Whatevent

Chcesz, by o dzień otwarcia Twojego butiku zadbali profesjonaliści? Nie mogłeś trafić lepiej. Doskonale wiemy, na co zwrócić uwagę, by otwarcie Twojego butiku przeniosło gości w świat prawdziwego luksusu. Gwarantujemy, że będzie to otwarcie na najwyższym, światowym wręcz poziomie!