Jeżeli szukasz mocnych wrażeń i chcesz spędzić wieczór w zabawno-mrocznym „towarzystwie” – wśród wiedźm, strzyg, diabłów, zombie, wilkołaków, wampirów i innych upiornych stworów – to zapraszamy do nas.

Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej ekipy imprezę pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji i ekscytujących przeżyć.

Upiorno-koszmarna sceneria

Wyobraźcie sobie mroczną komnatę, wewnątrz której na ścianach i sufitach wiszą przerażające pajęczyny i nietoperze, po ścianach chodzą straszne robale, a na sufitach wiszą nietoperze. Koszmarne upiory, widma, duchy, czy też zombie, które wychodzą z zakamarków ścian i pełzają po podłodze. Do tego na stolikach stoją dynie, mikstury, sztuczne oczy, mózgi, ludzkie kości…, a na podłodze szkielety, duże kotły z miksturami, trumny, czy też zakrwawione noże, tasaki i toporki. Do tego wijące się węże, spacerujące czarne koty i to wszystko owiane mroczną mgłą.

Teraz już nie musicie sobie tego wyobrażać. Wystarczy, że zjawicie się na naszej imprezie. To wszystko znajdziecie u nas.

Budzące grozę kostiumy

Jeżeli tylko chcecie, możecie na jeden wieczór przeistoczyć się w: wiedźmę, diabła, wampirzycę, wampira, wilkołaka, mumię, Zombie, czy też mroczną postać, np. zakrwawioną pielęgniarkę lub laleczką Chucky.

Oprócz pełnych kostiumów zapewnimy Wam również rozmaite akcesoria, gadżety i dodatki m.in.: czapki i kapelusze dla magików i czarownic, halloweenowe maski, peruki i biżuterię, a nawet zakrwawione okulary i szkieletowe rękawiczki.

Przerażająco-fascynujące zabawy i atrakcje

Przygotujemy dla Was mrożące krew w żyłach zabawy i atrakcje.

Emocjonującą grą z pewnością okaże się „tajemnicze morderstwo”, która polega na tym, że na początku jedna z osób nieoczekiwanie zostaje „zamordowana”, a zadaniem pozostałych uczestników jest rozszyfrowanie kim jest morderca. Mogą się jedynie kierować wcześniej otrzymanymi wskazówkami.

Oprócz tego będziecie mieli możliwość wykonać sekcję kościotrupa, stworzyć postać Frankensteina, a w rytm upiornej muzyki odwzorować taniec Zombie.

Mumifikacja to kolejna ekscytująca zabawa. Goście dzielą się na drużyny, następnie wybierają jedną osobę z grupy i za pomocą papieru toaletowego przemieniają ją w mumię. Wygrywa ekipa, która to zadanie wykona najszybciej ze wszystkich.

Natomiast w rogu sali będzie na Was czekała Czarownica wraz z Wróżką, które przy pomocy „mikstury” z kociołka i różdżki przeistoczą Wasze twarze w przerażających potworów.

Powyższe propozycje to tylko nieliczne atrakcje i zabawy, jakie dla Was przygotujemy na ekscytujący wieczór w stylu Halloween.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.