Fotobudka towarzyszy każdemu wydarzeniu i eventowi,ponieważ jest bardzo chętnie wykorzystywana przez ludzi do tworzenia pamiątkowych zdjęć i portretów, w klasycznej wersji lub wersji dopełnionej radością, zabawą i śmiechem, czyli gadżetami o śmiesznych wzorach.

Rodzaje fotobudek

Fotobudki mogą pełnić rolę zamkniętych, odrębnych przestrzeni ,do których wchodzi się, aby wykonać serię zdjęć, a mogą być również słupkiem, w których ukryta jest kamera z aparatem robiąca zdjęcie osobom ustawiającym się przed fotobudką. Jednak najbardziej interesującą fotobudkę, którą warto stosować na wydarzeniach i w różnych przedsięwzięciach grupowych, jest fotobudka w formie lustra.

 

Czym się charakteryzuje fotobudka w formie lustra?

Dzięki fotobudce, w której każdy może się przeglądać, realizowane są zdjęcia grupowe, ponieważ każdy z uczestników wydarzenia, który ustawił się do zdjęcia jest w stanie zmieścić się w kadrze i zobaczyć efekt finalny, zanim zdjęcie zostanie zrobione.

Lustrzane fotobudki, w przeciwieństwie do zwykłych i bardziej popularnych rodzajów, umożliwiają także napisanie na swoim lustrzanym odbiciu, dodatkowych napisów, narysowanie wąsów, rogów czy innych śmiesznych akcentów, które mają być uzupełnieniem zdjęcia grupowego. Zdjęcia można robić także w pojedynkę, więc na evencie osoby, które pojawiły się same nie muszę szukać grupy, aby dokonać pamiątkowej fotografii.

Własne odbicie uwiecznione na zdjęciu z fotobudki, można wykonać kilkakrotnie, jeżeli chce się nadać każdemu z nich inne napisy czy dodatki.

Ramka posiada także funkcję wysyłania zdjęć na adres mailowy, więc fotobudka jest w pełni zintegrowana ze współczesnymi rozwiązaniami. Grupowe zdjęcia wykonane z fotobudki potrafią zaskoczyć, ponieważ zawsze wychodzą dobrze, ze względu na odpowiednie ustawienie się sposób przed nią. Widząc swoje odbicie zdecydowanie ładniej jest wyjść na zdjęciu, i nawet osoby, które za zdjęciami nie przepadają, chętnie korzystają z lustrzanej foto atrakcji. Nic zatem dziwnego, że tak chętnie ta forma fotobudki jest wybierana na wszelkie eventy czy spotkania w większym gronie.