Festyn to coś, z czym mamy do czynienia od małego. To wydarzenie polega na wspólnym weselu i obcowaniu ze sobą w towarzystwie dobrego jedzenia i różnorakich atrakcji, a nawet konkursów. Festyny w parku to czas, gdy można odpocząć, nasycić się dobrymi trunkami i jedzeniem, zachwycać naturą i spędzić miły czas w gronie najbliższych. Jest to piękne wydarzenie, które warto celebrować i organizować wśród roślinności. Dlaczego? Dlatego że wówczas radość z przeżywanych chwil jest podwójna. Człowiek lepiej chłonie chwile, gdy ma dotleniony mózg, może się pozachwycać otaczającą naturą i wszystkim tym, co ofertuje. Brzmi, jak sielanka? Oczywiście! Z nami festyn rodzinny w parku lub ogrodzie będzie wydarzeniem pięknym i niezapomnianym!

Jakich atrakcji nie może zabraknąć?

  1. Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci
  2. Dorożki konne
  3. Mobilne stoisko z lodami
  4. Strefa relaksu z dmuchanymi poduszkami
  5. Mini basen z kulkami dla najmłodszych
  6. Foodtruck z jedzeniem amerykańskim albo azjatyckim
  7. Pokaz tańca albo lepienia pierogów

Dlaczego festyn w parku to dobry pomysł?

Otoczenie drzew i pięknej przyrody z pewnością wzbudzi w nas pozytywne emocje i pomoże zwyczajnie odpocząć. Dzieci będą się mogły wybiegać i wyszaleć, a dorośli usiądą w spokoju, porozmawiają i zachwycą się przyrodą. Eventy na świeżym powietrzu to bardzo dobry pomysł, w zasadzie na każdą okoliczność i każde warunki atmosferyczne.

Nasza firma zajmuje się eventami od długiego czasu. Dzięki zebranemu doświadczeniu doskonale wiemy, czego możecie potrzebować na tej imprezie. Jeśli więc macie do nas jakiekolwiek pytania w związku z tą ofertą, albo inną, to nie wahajcie się ich zadawać! Jesteśmy pewni, że nasza współpraca będzie przebiegać owocnie i wypracujemy z tego event skrojony na miarę. Koniecznie dajcie znać, jeśli chcecie jakąś ofertę nieco zmodyfikować. Jesteśmy elastyczni i chętnie dostosujemy szczegóły do Waszych indywidualnych wymagań. Zapraszamy!