Czy firmowy wyjazd musi kojarzyć się tylko z monotonnymi konferencjami, spotkaniami związanymi z biznesem lub koniecznością siedzenia w jednym pomieszczeniu? Na to pytanie jest jedna znacząca odpowiedź – nie, o ile organizacja wyjazdu będzie przemyślana i zaskakująca, i odbędzie się na przykład w otoczeniu wydm.

Pomysł na wydmy – dlaczego warto?

Dla każdego wyjazd to możliwość odskoczni od codziennego życia. Bez względu na to czy jest to wyjazd osobisty czy biznesowy ma zawierać jedno i to samo – możliwość odpoczynku i zapomnienia o bieżących problemach.

Wyjazdy biznesowe mają to do siebie, że często organizowane są w hotelach, w centrum dużych miast. Miasta oferują oczywiście ogrom atrakcji, ale nie zawsze można powiedzieć, że po takim wyjeździe człowiek czuje się zrelaksowany i wypoczęty. Aby zmienić sytuację i zorganizować wyjazd, który faktycznie doda energii pracownikom i kadrze zarządzającej, miejsce musi sprostać temu zadaniu.

Wydmy to lokalizacja w jakiej wyciszenie ciała i ducha jest na porządku dziennym, a obcowanie z tak niezwykłymi rejonami i kreatywnością natury nie będzie należeć do straconych. Łeba, z której można dostać się do Słowińskiego Parku Narodowego znanego z najpiękniejszych wydm w Polsce, to możliwość spędzenia czasu ze swoją firmą w nietypowym jak na co dzień środowisku.

Mimo, tego, że na wydmy można dostać się tylko z zakupionym biletem, aby przesyt ludzi nie zniszczył tego cudu natury, to warto powrócić na wydmy nawet kilka razy podczas pobytu, zobaczyć je w różnych porach dnia i uwiecznić na pamiątkowych fotografiach cały zespół swojej firmy.

 

Inne atrakcje z wydmami w tle

Poza samymi wydmami, z Łeby można dostać się do ruchomych wydm kolejką turystyczną. Warto zwiedzić także Muzeum Wyrzutni Rakiet – Tajny Niemiecki Poligon Doświadczalny, który znajduje się tuż przy Parku, zjeść posiłek w Karczmie Słowińska Wydma, czy wypożyczyć rowery, które pomogą zwiedzić okolice bez korzystania z samochodów.

Będąc w okolicach wydm nie można pominąć niezwykłego labiryntu – Łeba Labirynt, wybrać się na falochron, do portu jachtowego czy wypocząć i przespacerować się brzegiem morza. Łeba oferuje także rodzinny park rozrywki, jakby wypoczynek z naturą nie był wystarczający, Golf Park i Muzeum Bursztyny. Jezioro Łebsko i możliwość rejsu stateczkiem po jego tafli, ukaże piękno tutejszej natury.

Atrakcji w okolicy wydm jest mnóstwo, a biznesowy wyjazd w takich okolicznościach będzie wspomnieniem na długie lata. Zdecydowanie bardziej ułatwi to pracę po powrocie do siedziby firmy, kiedy wszyscy będą wypoczęci i pełni wrażeń po tak wyjątkowym obcowaniu z naturą.