Szkolenie z dekorowania kawy

2022-08-17T12:17:58+02:0012 sierpnia 2022|Agencja Eventowa, Szkolenia firmowe|

Mówi się, że kawa to napój życia. Podnosi nie tylko ciśnienie, ale i komfort naszej codzienności, bo kawa jest zwyczajnie smaczna i dobra. Sztukę picia kawy podnosi się do rangi celebracji. Warto więc, aby taki napój był pięknie przyrządzony. Szkolenie z dekorowania kawy może się przydać nie tylko w obszarze gastronomicznym, ale też w biurze, korporacji, na przyjęciach w domu czy imprezach ze znajomymi.

To, co ładniejsze, jest milsze dla oka

Udekorowane ciasta, przekąski, lemoniady, czekolady czy wreszcie kawy, smakują o wiele lepiej niż te, które jawią się nam jako zwykłe. To, co jest estetyczne jest nam bliższe, bardziej pożądane i ciekawsze. Dlatego, gdy możemy wybrać udekorowaną kawę, to z chęcią sięgniemy właśnie po nią, a nie inną. Dekoracje mogą być zrobione z cukru, miodu, cynamonu, posypek, czekolady, pianki z mleka lub syropów. Można je ze sobą łączyć i mieszać, sprawiając, że nasze kubki smakowe doznają jeszcze większych doznań, niż w przypadku kawy nieudekorowanej.

Kawa dobra na każdą okazję

Picie kawy to nie tylko okazja do rozmów czy spotkania towarzyskiego, ale także okazja do rozważań, zmiany życia czy celebrowania sukcesu. Może się to odbywać w warunkach formalnych i oficjalnych jak i tych zupełnie prywatnych. A zatem umiejętność parzenia i przyrządzania kawy, a także jej dekorowania, jest swoistym must have dla każdego z nas. Jeśli więc Wasz zespół z kawiarni czy restauracji bądź pracownicy firmy są chętni, aby nabyć umiejętności dekoracyjne, to nie zwlekajcie ani chwili dłużej! Może się to przydać w chwili, której się zupełnie nie spodziewacie. A oprócz tego, warsztaty z dekorowania kawy są po prostu świetną zabawą i wręcz podróżą w głąb swoich możliwości.

Nasza firma z chęcią pokaże Wam, jak ładnie można przyrządzić kawę, bo wtedy aż milej jest ją wypijać… Zajmujemy się eventami od wielu długich lat, dlatego stawiamy na innowacyjność i kreatywność, zarówno w organizacji wszelkich wydarzeń, jak i w podejściu do klienta. Jeśli ta oferta Was zainteresowała lub jeśli macie do nas jakieś pytania, to serdecznie zachęcamy, aby zrobić to drogą mailową lub telefoniczną. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE