Chcąc wyrwać się ze zgiełku miasta i świata biznesu, warto wziąć pod uwagę wyjazd w polskie góry. Oprócz tego, event firmowy warto uatrakcyjnić ciekawostkami z odwiedzanego regionu, a także dodatkowymi grami i zabawami, które będą miały na celu zintegrowanie uczestników. Nasza agencja eventowa, mając na uwadze połączenie historii z nowoczesnością, zorganizuje specjalnie dla ciebie wycieczkę, której przebieg z pewnością zaskoczy wszystkich uczestników.

Małe Kończyce Wielkie

Nazwa tej miejscowości jest dość myląca – Kończyce Wielkie to tak naprawdę mała miejscowość nieopodal Cieszyna. Jej położenie nad rzeką Piotrówką, czyni z niej bardzo malowniczy zakątek. Z przyrodniczego punktu widzenia jest tutaj co podziwiać. Oprócz położonego nieopodal Kończyc punktu widokowego z panoramą na Czantorię Wielką, znajdziemy tu ponad siedemsetpięćdziesięcioletni dąb „Mieszko”, będący pamiątką po istniejącej tutaj niegdyś puszczy. Jest to najstarsze tego gatunku drzewo w województwie Śląskim, a także jedno z najstarszych
w Polsce. Pasjonatów architektury na pewno ucieszy widok kościoła pod wezwaniem świętego Michała Archanioła. To bardzo cenny i jeden z największych drewnianych zabytków położonych na Szlaku Architektury Drewnianej. Wzniesiony został w 1777 roku. Uwagę przykuć powinny także zabytkowe zabudowania folwarku oraz kaplica pałacowa wybudowana w XVIII wieku. Największą atrakcją dla wszystkich będzie jednak wspomniany już przed chwilą Pałac, wzniesiony dla szlachciców w XV wieku. Finalnie urządzony w stylu baroku francuskiego, kryje w swych murach niesamowitą historię, o której w malowniczy sposób opowie nasz przewodnik. Naprawdę warto zorganizować wycieczkę w to miejsce razem z naszą agencją, aby poznać zabytki od trochę innej strony.

Zabytki nie muszą być nudne

Czasy w których zwiedzanie było długim i nudnym słuchaniem przewodnika już dawno minęły. Nasza agencja eventowa dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu, każdą taką wycieczkę traktuje bardzo indywidualnie. Zwiedzanie może odbywać się z dodatkowymi atrakcjami, które będą elementami gier integracyjnych. Przewodnicy mogą przygotować kilka wersji programu – bardziej lub mniej poważne, z elementami różnych ciekawostek – wszystko dostosowujemy do indywidualnych wymagań. Wybierając naszą agencję, możesz mieć pewność, że wszyscy wrócą do codzienności pełni energii i z uśmiechem na ustach.