O tym, że integracja to bardzo ważna rzecz, raczej nie trzeba nikogo przekonywać. Dobre współpracujący ze sobą pracownicy to dla firmy poprawa jakości i zwiększenie efektywności w pracy. Dodatkowo organizując imprezę z założenia wspomagającą integrację, dajemy szansę na rozwiązanie bieżących konfliktów pracowniczych, w możliwie swobodnych warunkach, a co najważniejsze – w dobrej atmosferze. Czy to rzeczywiście tak działa? Wybierając do organizacji takiej wyprawy naszą agencję eventową, przekonasz się, że tak!

Góry, lasy i doliny

Prawie na granicy Polski i Słowacji, leży nie wielka wieś zwana Zwardoniem. Jego charakterystyczne położenie rozciągające się, a właściwie rozdzielające Beskid Żywiecki od Beskidu Śląskiego pozwala na fantastyczne spędzenie czasu w tym miejscu. Nie tylko ze względu na cudowną panoramę gór, ale także możliwości jakie stwarza poprzez swoje umiejscowienie. Wieś ta posiada także ciekawą historię. Jest dość młoda, bo powstała pod koniec XVIII wieku jako osada pasterska.
W trakcie rozbiorów przypadła pod władanie Austrii, która przez Przełęcz Zwardońską przeprowadziła drogę międzynarodową. Dopiero jednak lata osiemdziesiąte XIX wieku były pewnym przełomem – postanowiono, że przez wieś będzie prowadzić Galicyjska Kolej Transwersalna, mająca na celu kolejowe połączenie między takimi miastami jak Wiedeń i Lwów. Do dziś możemy podziwiać zabytkowy dworzec z tamtych lat – warto zaznaczyć, że pociągi do Zwardonia nadal kursują.
W niedalekiej odległości od niego stoi duża willa, w której oddział Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w 1933 roku otworzył Schronisko Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego „Dworzec Beskidzki”. Z czasem rozwijać się tu zaczęły ośrodki narciarskie, powstały trasy spacerowe. Zwardoń to idealne miejsce dla miłośników białego szaleństwa – oświetlone i doskonale przygotowane trasy zapraszają do odwiedzin od końca listopada do końca kwietnia. Do tego świetna baza noclegowa i gastronomiczna wydają się być wystarczającym powodem, dla którego warto się tutaj pojawić.

Pomysłowa integracja

Czy latem, czy zimą – nasza agencja specjalnie dla waszej firmy stworzy w Zwardoniu niepowtarzalny klimat zachęcający do poznawania gór i odkrywania ich tajemnic. Każda pora roku nadaje się do wykorzystania podczas prowadzenia zabaw charakterystycznych dla team – buildingu. Nasza doświadczona grupa animatorów poprowadzi wycieczkę tak, aby jej efekty były długotrwałe i wpływające pozytywnie na wszystkich jej uczestników.