Masz ochotę na dobrą grę, w której nagrodą są pieniądze oraz inne wartościowe przedmioty? W takim razie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie tematycznej, w której motywem przewodnim będą teleturnieje. Poniżej sprawdzisz na jakiej zasadzie może odbyć się taki event.

Event w stylu teleturniejowym?

Milion w minutę, a może rozwiązywanie skomplikowanych zagadek i rebusów na czas? Na tym przyjęciu wszystko może się zdarzyć. Począwszy od dobrej zabawy przy wybieraniu odpowiedzi na pytania, a skończywszy na zgadywaniu trudnych układanek słownych.
Dzięki zaangażowaniu oraz pozytywnemu nastawieniu ta impreza może być niepowtarzalna oraz pełna spektakularnych zwrotów akcji.

‌Pierwszym pojedynkiem będzie odgadywanie słów na podstawie zabawnych rebusów. Kolejne zadanie to wybieranie odpowiedzi prawda lub fałsz na czas. Następnie będziecie mogli zawalczyć o milion złotych. Jedyny warunek to prawidłowa odpowiedź na 10 pytań. Do wykorzystania dostaniecie dwa koła ratunkowe – zajrzenie do encyklopedii oraz skorzystanie z przeglądarki internetowej. Główną wygraną będzie oczywiście czek na 1000000 zł. Na koniec imprezy goście będą mogli wziąć udział w karaoke, pokazie fajerwerków oraz turnieju tanecznym z szampanem i dobrą muzyką w tle.

Nie wiesz jak zorganizować taką imprezę?

Wystarczy że wyślesz do nas maila lub zadzwonisz, a my odpowiemy na wszystkie twoje pytania oraz postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy 100% satysfakcji z imprezy oraz świetną zabawę, która spodoba się wszystkim jej uczestnikom. To również idealna okazja do zintegrowania zespołu i zorganizowania eventu integracyjnego.