Mając w planach szkolenie lub konferencję zimową porą i biorąc pod uwagę dodatkowe atrakcje w formie zimowych sportów, jedynym pomysłem na miejsce jej organizacji wcale nie muszą być góry. Doskonale do tego celu sprawdzi się także centrum dużego miasta. Jak to możliwe? Z agencją Whatevent wszystko jest możliwe!

Sosnowiecki stok narciarski

Sosnowiec to duże miasto w województwie Śląskim, a ściślej mówiąc w Zagłębiu Dąbrowskim. Właśnie w samym jego centrum, pomiędzy dwiema największymi dzielnicami tej miejscowości, powstał stok narciarski Środula. Był to naprawdę trafiony pomysł na zrewitalizowanie terenów pokopalnianych. Mieszczą się tutaj aż trzy stoki narciarskie – jeden duży i dwa mniejsze, które pozostają do dyspozycji wraz z trzema wyciągami orczykowymi. Gdy zima troszkę mniej dopisuje, szaleć można tutaj dzięki wykorzystaniu armatek śnieżnych. Otworzono tutaj także snowpark, z atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla snowboardzistów. Korzystać mogą oni z dwóch rur PCV, raila i boxa. Dodatkowym atutem tego miejsca jest fakt jego sztucznego oświetlenia, co pozwala na zabawę do późnych godzin wieczornych. Nasza agencja skonstruowała wspaniały scenariusz na imprezę team – buildingową, wykorzystując wszystkie atuty tego sosnowieckiego raju dla miłośników zimowego szaleństwa. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu, więc wyposażenie nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z tego typu sportami, przewidzieliśmy warsztaty instruktażowe – dzięki temu będą mogli wziąć udział w zadaniach przez nas przygotowanych. Wspólna nauka i późniejsza rywalizacja to doskonałe elementy budowy wartościowych relacji w grupie, a także okazja do wzajemnego motywowania i pomagania.

Kompleksowa organizacja eventów

Whatevent to agencja, która sprosta wszystkim oczekiwaniom. Dzięki nam przebieg imprezy integracyjnej przebiegnie bez żadnych zakłóceń, zadbamy o bezpieczeństwo, a także o doskonałą atmosferę. Nasze unikatowe scenariusze prowadzenia integracji, wprawią wszystkich w niesamowicie dobry humor, a także zmotywują do wspólnego działania. Efekty współpracy z nami będą widoczne w poprawie jakości i efektywności pracy, a także pozwolą na zmniejszenie ryzyka konfliktów między pracownikami.