Zbliża się jakieś szczególne wydarzenie w Twojej firmie, które warte jest odpowiedniego uczczenia? Zorganizuj wyjazd firmowy na narty, by nie tylko zmotywować pracowników i pomóc im w integracji, ale również odpocząć i zrelaksować się w przyjemnej, nieformalnej atmosferze. Dziś pokażemy Ci, dlaczego narty to naprawdę dobry pomysł.

Narty – wyjazd firmowy dla Twoich pracowników

Każdego dnia spędzamy w pracy długie godziny. Dlatego taka chwila oddechu na świeżym powietrzu jest idealnym sposobem na relaks. W luźnej atmosferze też lepiej nawiązywać nowe znajomości i integrować się w grupie. Możesz także połączyć przyjemne z pożytecznym. W jaki sposób?

Połącz sprawy firmy z relaksem na nartach

Jeżeli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, możesz zaplanować szkolenie w górach i po godzinach nauki zabrać swoich pracowników na narty. Dzięki temu, nie będą oni znużeni wyjazdem – wręcz przeciwnie, więcej się nauczą i z większym zaangażowaniem podejdą do szkolenia.

Jak zorganizować firmowy wyjazd na narty?

Nie jest to sprawa skomplikowana. Wato jednak uwzględnić termin. Najlepiej, by odbyło się to w weekend, ponieważ nie będzie gonił nas czas. Zawsze można również zapytać kadrę, jaka data wyjazdu najlepiej im odpowiada. Dzięki temu na evencie zjawią się wszyscy i każdy skorzysta ze szkolenia i rozrywki.

Chętnie wesprzemy Cię w organizacji

Jeśli jednak nie wiesz, jak się zabrać za organizację firmowego wyjazdu na narty chętne Ci pomożemy. Nasza agencja Whatevent ma nie małe doświadczenie w planowaniu tego typu wypadów. Znamy też świetne miejsce na zorganizowanie wyjazdu firmowego na narty, więc możesz nam zaufać.

Powierzenie Whatevent takiego wydarzenia to najlepszy plan. Oszczędzisz swój czas i nerwy. Ponadto zyskasz pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Nie szczędzimy starań, by nasze pomysły na tego typu wyjazdy firmowe się zmieniały, co sprawia że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Napisz do nas na maila lub zadzwoń i dogramy wszystkie szczegóły.