Czy chcielibyście chociaż przez chwilę przeżyć wyjątkową atmosferę, jaka na co dzień panuje w Kraju Kwitnącej Wiśni ?  Poczuć się chociaż przez chwilę jak piękne Gejsze lub silni Samurajowie? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z przyjemnością dla Ciebie i Twoich Gości zorganizujemy imprezę w stylu japońskim.

 

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Posiadamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez. Dodatkowo dysponujemy sprzętem najwyższej jakości oraz profesjonalnym personelem. Do pokazów i warsztatów, które odbywają się na naszych imprezach, zapraszamy wykwalifikowanych specjalistów z danej dziedziny. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasza impreza była na najwyższym poziomie. Dostarczymy niezbędne stroje, akcesorie i gadżety, profesjonalny personel zadba o Wasz dobry nastrój, a japońscy specjaliści godnie zaprezentują kulturę i sztukę Japonii. Również z najwyższą starannością przygotujemy scenografię oraz oprawę muzyczną imprezy.

 

Wyjątkowy orientalny wystrój

Aromatyczne kadzidełka, papierowe figurki zwierząt z origami, japońskie parawany i parasole, zdjęcia i fototapety z krajobrazami Japonii, a także drzewka bonsai i storczyki znacznie podkreślą wyjątkowy klimat Japonii. Dodatkowo przygotujemy tradycyjne japońskie miejsca do spożywania posiłków i napojów. Nie zabraknie więc pięknie udekorowanych niskich stoliczków i poukładanych wokół nich różnobarwnych poduszeczek.

 

Impreza z niezwykłymi atrakcjami

Już na wejściu przywitają Was urocze Gejsze, które wręczą Wam papierowe wachlarze, a przez resztę wieczoru będą Wam usługiwały. Dodatkowo otrzymacie japońskie stroje, peruki i gadżety. Na ten jeden wyjątkowy wieczór każdy przeobrazi się w prawdziwych mieszkańców Japonii. W tle usłyszycie nastrojowe melodie w ciekawych aranżacjach. Doświadczycie również niezapomnianego koncertu muzyki japońskiej. Czeka Was wieczór pełen niesamowitych atrakcji i zabaw. Samurajowie zaprezentują walkę w stylu kendo, karate i iaido, Gejsze swój tradycyjny taniec – nihon buyō, a japoński kucharz przedstawi sztukę tworzenia przepysznego sushi oraz historię jego powstawania. Obejrzycie również pokaz japońskich mieczy oraz cięcie samurajskim mieczem – tamashigiri. Będzie nawet pokaz kształtowania drzewek Bonsai. Nie zabraknie również nietypowych gier i zabaw , takich jak np. turniej Chanbara, karciana hanafuda oraz japońskie szachy – shōgi, a z warsztatów – nauki origami, kaligrafii, parzenia japońskiej herbaty oraz tworzenia orientalnych laleczek i masek. Dobrego humoru z pewnością dostarczą Wam konkursy takie jak np. konkurs na taniec gejszy, jedzenia pałeczkami na czas, czy też wykonywania papierowych zwierząt z origami.

 

Serdecznie zapraszamy. Gwarantujemy niesamowite wrażenia i ogromną porcję fantastycznej zabawy, a w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania i chętnie doradzimy.