Wieczór kawalerski, w przeciwieństwie do wieczoru panieńskiego, posiada zdecydowanie mniej dodatków, ponieważ panowie nie zawsze chętni są do tego, aby dekorować otoczenie czy przebierać się na tą oryginalną okazję. Jeżeli panowie nie są skłonni do dekoracji, przyszła panna młoda może zrobić panom niespodziankę i tak zaaranżować otoczenie, aby miało typowy męski styl.

 

Jak udekorować otoczenia w męskim stylu, na wieczór kawalerski?

Czerń, złoto i srebro, to najlepsze kolory w zestawach dekoracyjnych, które prezentują się na męskich wieczorach. Dekoracja domu balonami foliowymi w kształcie gwiazd i księżyców w kolorach złota lub srebra, do tego rozmieszczona po domu girlanda z gwiazd, czy udekorowanie stołu zastawą papierową złożoną z talerzy, kubeczków, słomek i sztućców, w kolorze czerni i złota mieniącego się metaliczną poświatą, to podstawa męskiej imprezy.  Panowie, często imprezując, przez przypadek mogą zniszczyć zastawę ceramiczną, a ta papierowa, całkowicie eliminuje ewentualne straty. Dla panów, najistotniejsze są napoje w formie drinków czy alkoholi, więc kubeczki papierowe wykonane z papieru metalizowanego w kolorze złotym okażą się trafionym elementem do wypełniania ich różnymi trunkami bez konieczności mycia i obawy potłuczenia.

 

Na stole, tort można udekorować topperem z napisem w kolorze czarnym, a inne potrawy wypełnić dekoracjami w kształcie złotych gwiazd.

W męskim otoczeniu sprawdzą się również balony foliowe w kształcie napisu,  przy którym powstaną pamiątkowe zdjęcia z wieczoru kawalerskiego.

Co można jeszcze wprowadzić na wieczór  kawalerski?

Dom można ponadto wypełnić elementami, dzięki którym Panowie nie będą się nudzić.  Mogą to być gry typu PlayStation, piłkarzyki, czy rzutnik do stworzenia kina w domu.  Dobrym rozwiązaniem okaże się również projektor imitujący światła o różnej kolorystyce, który nada charakteru dyskotekowego do wnętrza domu. Impreza męska przeniesie się później poza obręb domu, więc rozkręcenie dyskotekowego stylu już na początku wieczoru kawalerskiego, pozwoli panom nabrać odpowiedniego nastroju i tanecznej energii.

Poza samymi dekoracjami domu można udekorować samych panów, np. muszką czy kapeluszami w czarnym kolorze, które będą towarzyszyć przez cały wieczór i w każdym miejscu w jakie panowie się udadzą.