Nic tak nie relaksuje, jak przebywanie wśród natury. Szczególnie, gdy na co dzień mieszka się i pracuje w dużym mieście. To właśnie dlatego tak wiele firm planuje wyjazdy firmowe w zaciszne miejsca, położone blisko lasów, jezior czy gór.

Naszą propozycją na taki wyjazd firmowy jest odwiedzenie hotelu Żubrówka, położonego na skraju Puszczy Białowieskiej. Puszcza Białowieska to magiczne miejsce, przepełnione różnorodnymi gatunkami zwierząt i roślin. Jednym z największych wyróżników Puszczy Białowieskiej jest obecność żubrów i łosi. Wyjazd do hotelu Żubrówka to możliwość połączenia aktywnego wypoczynku w pięknym, naturalnym otoczeniu, a także relaksu w strefie SPA.

Aktywny wypoczynek

Aktywny wypoczynek w hotelu Żubrówka to przede wszystkim odkrywanie uroków Puszczy Białowieskiej. Poznawanie tej niezwykłej części Podlasia warto zacząć od wycieczki z przewodnikiem Szlakiem Żebra Żubra. Przejście ścieżki z przewodnikiem pozwoli lepiej poznać historię tego miejsca, ciekawostki na temat roślinności czy zamieszkujących Puszczę zwierząt. 

Zwieńczenie spaceru to Pokazowy Rezerwat Żubra, czyli miejsce, w którym można podziwiać niezwykłe zwierzęta: żubry, żubronie, łosie, rysie i wiele innych. Piękno Puszczy Białowieskiej odkrywać można również na rowerach. Przejazd przez piękne, zielone ścieżki to wspaniała okazja do obcowania z naturą i wyciszenia się.

Na terenie ośrodka skorzystać można również z innych form aktywności, niezwiązanych bezpośrednio z Puszczą Białowieską, takich jak zjazd tyrolką, gra w minigolfa czy tenisa ziemnego.

Relaks w SPA

Hotel Żubrówka dysponuje również bogatym zapleczem SPA. Masaże, pielęgnacja twarzy i ciała – to wszystko znajdziesz w malowniczo położonym hotelu na skraju Puszczy Białowieskiej. Wystrój części SPA został dopasowany do klimatu puszczy. Wszechobecne drewno i wizerunki żubrów nadają temu miejscu niezwykłego charakteru.

Niewątpliwą atrakcją jest także grota solna. Ceniona jest przede wszystkim za właściwości prozdrowotne. Jeden seans w grocie solnej odpowiada aż trzem dniom przebywania nad morzem. Podczas 45 minut ciało chłonie cenne pierwiastki, takie jak sód, jod czy potas.

Puszcza Białowieska i pobliski hotel Żubrówka to wyjątkowe miejsca, które idealnie sprawdzą się na wyjazd firmowy. Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy wyciszający, relaksujący wyjazd dla Ciebie i Twojego zespołu.