Dla komfortu gości

Taki już mamy w Polsce klimat, że pogoda rzadko nas rozpieszcza. Zima trwa wiele miesięcy i przez większą część roku jest raczej chłodno, wręcz zimno. A nawet w lecie zdarzają się zimniejsze dni, kiedy nie można się obejść bez jakiegoś okrycia wierzchniego. Kurtki i płaszcze są nieodzownym elementem każdej szafy. Z kolei eventy odbywają się przez cały rok. Uczestniczenie w wydarzeniach, zwłaszcza jeśli odbywają się w pomieszczeniach ogrzewanych, nie jest zbyt przyjemne, kiedy ma się ręce zajęte przez ciężkie kurtki i torby. Aby zadbać o wygodę naszych gości, najlepszym wyjściem jest zorganizowanie szatni.

Wystarczy tylko trochę miejsca!

Szatnia to element bardzo prosty, a jednocześnie tak wiele zmieniający i poprawiający jakość całego wydarzenia. Wystarczy odrobina miejsca, jakiś kąt, kilka wieszaków i odpowiedzialna osoba, która zaopiekuje się pozostawionymi tam rzeczami, by znacząco podnieść komfort uczestników. Dzięki szatni goście nie będą musieli nosić w rękach w swoich płaszczy i nie wyjdą przedwcześnie, uznając, że jest im zbyt gorąco. Zorganizowanie szatni nie wymaga wiele wysiłku, a jej obecność może zaważyć na ilości zwiedzających i sukcesie całego wydarzenia. Zadowoleni goście zostaną z nami dłużej i chętniej skorzystają z atrakcji!

Wieszaki, stojaki, szafki

Jednakże każda szatnia wymaga odrobiny sprzętu, który musi się w niej znaleźć. Są to przede wszystkim wieszaki, wyposażone w specjalne numerki. To podstawowy element – bez nich szatnia nie może funkcjonować. Przydać mogą się także stojaki na parasole na wypadek deszczu czy szafki na torby i inne bagaże – również numerowane lub zamykane na kluczyk. Ilość sprzętu trzeba dostosować do spodziewanej ilości gości, by każdy mógł z szatni skorzystać. Jak zawsze, warto mieć zbyt wiele wieszaków, niż żeby miało zabraknąć. By mieć gwarancję odpowiedniej ilości i najwyższej jakości, najlepiej jest wynająć sprzęt od agencji eventowej.

Wszystko, co niezbędne, z dostawą do drzwi!

W Whatevent mamy do zaoferowania wynajem kompletnej szatni, odpowiedniej na każde wydarzenie. Jest to zestaw całkowicie mobilny, który dowieziemy prosto na Twoje wydarzenie i rozstawimy na miejscu. Jako profesjonalna agencja eventowa możemy dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojej imprezy i zapewnić wystarczającą ilość sprzętu. Zaufaj naszemu doświadczeniu!