Imprezy tematyczne to to, co tygryski lubią najbardziej! Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby, dlatego prezentujemy Wam dzisiaj imprezę tematyczną w stylu czerwonego kapturka. Niech Was nie zwiedzie ten dziecięcy motyw! To propozycja dla każdej kategorii wiekowej! Z pewnością nie pożałujecie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całością oferty!

Dla kogo ta impreza nada się doskonale?

  1. Dla współpracowników, którzy szukają okazji do integracji
  2. Dla pracowników zapracowanych i zmęczonych, aby mogli się nieco rozerwać
  3. Na wieczór kawalerski mężczyzn, którzy lubią dobrą zabawę
  4. Na eventy poświęcone bajkom i baśniom
  5. Karnawał w stylu bajkowym i baśniowym
  6. Wydarzenia promujące określone produkty albo usługi

Czy przebieranki dorosłych są dobre?

W natłoku różnych spraw i zawirowań, serdecznie polecamy Wam, abyście spojrzeli na życie z dystansem i w innej perspektywie. Przebieranie się za popularne postaci z baśni pozwala wcielić się w zupełnie nową rolę i sprawia, że stajemy się bogatsi o te doświadczenia. Niezależnie od tego, czy będziecie grać czerwonego kapturka, babcię czy wilka, jesteśmy przekonani, że zrobicie w tym przebraniu prawdziwe show. Zachwycą się nie tylko dzieci, ale również dorośli, który doskonale znają tę bajkę.

Zajmujemy się eventami pieczołowicie i z pasją. To sprawia, że wymyślamy nowe rozwiązania po to, abyście byli w pełni usatysfakcjonowani. Nasi klienci wiedzą, że stawiamy ich na pierwszym miejscu. Dlatego w celu ustalenia szczegółów eventu, zapraszamy Was do kontaktu telefonicznego albo mailowego, jak Wam wygodniej. Wtedy będziecie mogli nam zadać pytania i zasygnalizować, jeśli macie jakieś specyficzne albo specjalne wymagania. Zapraszamy!