Targi motoryzacyjne to wyjątkowe wydarzenie, urastające niemal do rangi święta. Przyciąga zawsze niezliczone rzesze fanów pięknych samochodów i motocykli, zainteresowanych premierami światowych marek, a także nowinkami technologicznymi i gadżetami. Targi nie służą tylko oglądaniu wystawionych modeli. Zazwyczaj obecni są na nich wystawcy, reprezentacji dużych firm, można się więc zapoznać z ofertami i zasięgnąć szczegółowych informacji. Wiele stanowisk na targach obsługują specjalnie wyszkoleni hości i hostessy.

Tylko do dekoracji?

            Do potocznego wyobrażenia o targach motoryzacyjnych wszedł obrazek, przedstawiający skąpo ubrane modelki prezentujące nowoczesny samochód. Połączenie pięknych kobiet i pięknych aut ma swój urok, jednak praca hostessy nie polega jedynie na byciu dekoracją i eksponowaniu ciała. Musi ona mieć pojęcie o przedmiocie, który ma prezentować, żeby być w stanie odpowiedzieć na ewentualne pytania zwiedzających lub skierować ich do miejsca, gdzie mogą otrzymać wyczerpujące informacje. Niezbędnym atrybutem hostessy jest także wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi. Nie można też zapominać, że zawód ten wykonują także panowie – hości. Służenie za dekorację zostawmy scenografii i ozdobom – hostessy i hości mają poważniejsze zadania!

Nie zostawiaj tego przypadkowi

            Osoby do pracy na stanowisku hosta czy hostessy trzeba wybierać z dużą rozwagą. Nie może to być nikt przypadkowy. Jako reprezentant naszej firmy osoba ta będzie świadczyła o nas samych. Warto więc dołożyć wszelkich starań i środków, by był to ktoś równie profesjonalny, jak my, i znający się na swoim zawodzie. Nie możemy ryzykować naszym wizerunkiem i dobrym imieniem, które niekompetencja przedstawiciela może skutecznie naruszyć, a straty mogą być trudne do naprawienia. Co zatem zrobić?

Profesjonalizm w cenie!

            Najlepszym posunięciem będzie oddanie się w ręce profesjonalnej agencji eventowej Whatevent, która ma doświadczenie w organizowaniu hostess i hostów na różnorakie wydarzenia. Agencja zadba o to, by dobrać najbardziej odpowiednie osoby do zadania, jakie postawimy. Niczym nie ryzykujemy – agencja gwarantuje pełną fachowość pracowników i najwyższą jakość usług. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że hostessy i hości na naszym wydarzeniu spełnią wszystkie nasze oczekiwania!