Dynia ze słodyczami – wyobrażacie to sobie? Czy słyszeliście kiedykolwiek o równie ciekawym i innowacyjnym pomyśle? Sądzimy, że ten sprzęt doskonale nada się na niejedną okazję dotyczącą Waszych eventów! Ta atrakcja z pewnością sprawi, że niejeden uczestnik eventu będzie zachwycony i zdumiony! Jeśli tylko ciekawi Was nasza dynia, to zapraszamy do kontaktu!

Na jakie okazje można wykorzystać interaktywną dynię?

  1. halloween – jest to szczególne wydarzenie, które kojarzy się z dyniami. Najczęściej mają wygrawerowane różne wzory lub po prostu twarze i maski. Mogą mieć różne miny, a w środek najlepiej wstawić lampkę lub świecę – dobry efekt gwarantowany! Jeśli dodatkowo wyskoczą z niej słodycze, to już na pewno wszyscy goście będą zadowoleni.
  2. eventy jesienne – bo dynia to czas na różne dania i przekąski. Dynia może być robiona także na słodko, co uzasadnia występowanie w niej słodkości.
  3. eventy związane z dekoracją ogrodu – bo owoce i warzywa można przystrajać na wiele sposobów, o których jeszcze nie słyszeliście!

Czy słodycze na evencie to dobre rozwiązanie?

Odkrywając ciekawe rozwiązania przekąskowe na wydarzeniach, dorośli stają się sami dziećmi. Ta mała radość płynąca z małej słodkości może wręcz odmienić ich odbiór danego wydarzenia. Całe nasze życie składa się przecież z małych gestów i to one często mają kluczowe znaczenie w dokonywaniu wyborów, relacji czy zapisywaniu w wyobraźni danego dnia. Małe znaczy wiele – szczególnie na ważnych eventach, których organizacji z chęcią się podejmiemy!

Całe nasze życie to niekończący się event. Jeśli jednak nie wiecie, jak to ugryźć, to mamy dla Was specjalną propozycję – zorganizujemy Wam event, uszyty na Waszą miarę, co Wy na to? Wy zostaniecie odciążeni od trudów organizacyjnych, a my kolejny raz udowodnimy, że żyjąc pasją, można sprawić komuś nie tylko radość, ale i podnieść jego prestiż. Czekamy na Wasze telefony i maile! Do usłyszenia!