Aby wyjazd firmowy był udany, należy go dobrze zorganizować. To zadanie możesz powierzyć agencji eventowej. Whatevent cechuje profesjonalna obsługa oraz doświadczenie. Mamy również kadrę wyszkolonych profesjonalistów. Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na atrakcje, jakie możemy Ci zaoferować. Pamiętaj, że atrakcje na eventy to podstawowy element dobrej zabawy. My możemy Ci je wynająć z pełną obsługą. W to wchodzi transport, montaż, personal oraz pełne ubezpieczenie uczestników zabawy.

 Jakie atrakcje możemy Ci zaoferować na wyjazd firmowy?

Na wyjazd firmowy możemy zaoferować Ci mnóstwo atrakcji. Warto jednak wcześniej dowiedzieć się więcej o wieku i preferencjach pracowników. Tak, aby każdy był zadowolony z zabawy. O nią właśnie chodzi. Wyjazdy integracyjne są po to, by jednoczyć ludzi oraz w pewien sposób zintegrować ich ze sobą. Szefowie mają z tego wielkie korzyści. Pracownicy stają się bardziej zmotywowani i dzięki czemu osiągają lepsze wyniki.

Wracając do samych atrakcji, mamy ich mnóstwo. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka. Bardzo popularną i też niezwykle oryginalną atrakcją jest escape room. Mobilny escape room to odmiana tradycyjnej zabawy. To również doskonała metoda teambuildingowa. Fireshow gwarantuje Ci dreszczyk emocji, szczególnie nocą. Chcesz zobaczyć renomowanych iluzjonistów, którzy znani są na całym świecie? Wynajmij na wyjazd firmowy nietypowy pokaz iluzjonisty.

Ważny jest również klimat i na niego zwracamy uwagę. Dym i oświetlenie sceniczne rodem z Hollywood to podstawa! O nic nie musisz się martwić, my o wszystko zadbamy. Pokazy taneczne to również ciekawa, nieszablonowa atrakcja na wyjazd integracyjny. Może się dobrze sprawdzić. Jeśli chodzi zaś o samą ofertę Whatevent, mamy 120 różnych pokazów grup tanecznych z Polski i świata. Inną atrakcją, która opiera się na przedstawieniu to widowiska akrobatyczne. Nasza agencja eventowa również chce zawsze być na czasie. Śledzi więc obecne trendy i się doszkala. Mannequin Challenge to idealne rozwiązanie dla firm. Whatevent bowiem tworzyć foto lub videorelację w jak najnowocześniejsze sposób.

Pokazy lightshow to też niezwykłe widowisko. Wykonują je specjaliści. Jeśli szukasz futurystycznej atrakcji na event firmowy, to to na pewno będzie idealne rozwiązanie. Hologramy to również ciekawa sprawa. Za pomocą hologramów możemy przenieść dowolny model hologramowy. Jesteśmy pasjonatami. To pasja właśnie sprawia, że hologramy stają się rzeczywistością. Można oprócz pasji, tutaj wymienić również  – nową technologię.