Plenerowe eventy firmowe to wyjątkowy rodzaj wydarzeń – ciepła temperatura, letni anturaż, jedzenie, które smakuje dwa razy lepiej… A to tylko kilka z całej listy niewątpliwych zalet! Organizacja spotkań firmowych “pod chmurką” świetnie sprawdza się jako urozmaicenie dla tradycyjnych bankietów o dość przewidywalnym charakterze. A jeśli do tego mamy do czynienia akurat z tak wyjątkowym momentem roku, jakim jest noc świętojańska, dlaczego tego w interesujący sposób nie wykorzystać? Jako firma z wieloletnim doświadczeń, chcielibyśmy wyjść do Ciebie z propozycją organizacji plenerowego eventu firmowego z motywem nocy świętojańskiej! Moc atrakcji, które przygotujemy dla Ciebie oraz Twoich pracowników niewątpliwie przyciągną duże zainteresowanie i zapadną w pamięci na długo. To jednak od Ciebie zależy ostateczny kształt i kierunek imprezy – my dostosujemy naszą ofertę do Twoich osobistych potrzeb i preferencji!

Noc Kupały, sobótka, a może po prostu przesilenie Słońca?

Noc Kupały to święto związane z przesileniem Słońca, obchodzone podczas najkrótszej  nocy w roku. Zwykle przypada ona między 21 a 22 czerwca, czyli w momencie nadejścia nowej pory roku – kalendarzowego lata. W kulturze słowiańskiej utarło się wiele tradycji i obyczajów ściśle odnoszących się do tego święta, między innymi wykonywanie wróżb oraz tańców, mających przynieść siłę, zdrowie, witalność, a także urodzaj w nadchodzącym roku. W harmonogramie naszego eventu firmowego, odnoszącego się motywu tego święta, również znajdziesz wiele interesujących inspiracji, które mogą stanowić bazę dla udanej imprezy!

  • nocny spływ kajakowy po rzece – z puszczaniem wianków i zapalonymi lampionami,
  • ognisko z zabawą taneczną i wykonywaniem muzyki na żywo,
  • dj i specjalna letnia setlista muzyczna,
  • nauka suszenia ziół,
  • konkurencje grupowe: rajd z zadaniami do wykonania po lesie, quiz wiedzy o zwyczajach nocy świętojańskiej,
  • warsztaty kulinarne: letnia szkoła gotowania

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją imprezy plenerowej dla swojego zespołu w takim stylu, skontaktuj się jak najszybciej z nami! Zadbamy o logistyczne rozplanowanie całego przedsięwzięcia, a także o niezwykły klimat, jaki powinien towarzyszyć prawdziwie  magicznej nocy świętojańskiej. Jesteś niepewny swoich decyzji co do atrakcji mających mieć miejsce na imprezie? Spokojnie! W każdej chwili możesz dokonywać modyfikacji i trzymać rękę na pulsie w zakresie przygotowywanych przez nas specjalnych punktów wieczoru.