Koniec roku zbliża się nieubłaganie, a wraz z nim zima. Robi się coraz zimniej, coraz wcześniej zapada zmrok. Jednak koniec roku i czas zimowy oznacza także, że nadchodzą jedne z najpiękniejszych świąt – Boże Narodzenie. Już wkrótce ulice rozbłysną przepięknymi dekoracjami, które rozjaśnią ciemne dni i będą cieszyć oko niemal do samej wiosny. Staną choinki, rozwieszone zostaną kolorowe światełka, zabrzmią kolędy. Ale zanim Boże Narodzenie, czeka nas jeszcze jeden wyjątkowy dzień – Mikołajki.

 Mikołajki tuż tuż

Szósty grudnia to szczególna data, zwłaszcza dla najmłodszych. To czas na spotkanie ze Świętym Mikołajem! Dzieci, które przez cały rok były grzeczne, mogą liczyć na otrzymanie prezentu, a wspólne zdjęcie z Mikołajem stało się już niemalże obowiązkowe. Wiele centrów handlowych umożliwia udział w takim spotkaniu swoim odwiedzającym, ale nie tylko. Również firmy niejednokrotnie organizują tego typu spotkania dla dzieci swoich pracowników. Co jest ważne przy organizacji spotkania ze Świętym Mikołajem to dbałość o szczegóły. Najważniejsza jest oczywiście osoba, która odegra rolę poczciwego staruszka. Jednak warto zadbać także o odpowiednią oprawę, by to przeżycie było naprawdę wyjątkowe.

 Stwórz atmosferę!

            Wynajem scenografii tematycznej naprościej załatwi sprawę. Posiadamy w swojej ofercie najprawdziwszą chatkę Świętego Mikołaja wraz ze wszystkimi niezbędnymi dekoracjami. Proponowany przez nas zestaw przeniesie wszystkich, nie tylko rodziców i dzieci, w samo serce mroźnej Laponii. Trójwymiarowa konstrukcja domku cechuje się wysokim stopniem realności – jest jak żywcem wyjęta z wioski elfów! Nada się nie tylko na mikołajkowy event. Będzie świetną dekoracją na cały okres końcoworoczny, wprowadzi świąteczną atmosferę i uświetni całe Święta!

 Zostaw to nam!

            W Whatevent znamy się na swojej pracy. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń i tworzeniu dekoracji na każdy temat. Nasza chatka Świętego Mikołaja to kompletny zestaw scenografii, dedykowany na wydarzenia i jako instalacja dekoracyjna w okresie świąt Bożego Narodzenia. Nasi specjaliści dowiozą go do Ciebie do dowolnego miejsca w Polsce, zajmą się aranżacją w przestrzeni i montażem. Zapewniamy pełną obsługę techniczną i późniejszy demontaż. Nie czekaj, aż zastanie Cię grudzień! Zgłoś się do nas już dziś i zapewnij sobie profesjonalną scenografię!