Dekoracje o tematyce retro cieszą się dzisiaj wielkim poważaniem i można powiedzieć, że przechodzą swój rozkwit. Jest to podyktowane tym, że jesteśmy zmęczeni współczesnym minimalizmem i postmodernizmem. Na szczęście możemy się inspirować minionymi latami i aplikować wiele z wcześniejszych rozwiązań także do dzisiejszej mody i trendów. Jeśli więc i Wy jesteście równie zakręceni na punkcie staroci, dawnego stylu, eleganckich ubiorów i charakterystycznych kaszkietów, to świetnie trafiliście! Zagłębcie się w tę ofertę i sprawdźcie pozostałe – jesteśmy przekonani, że znajdziecie tutaj coś dla siebie! Dajcie się porwać w wspaniały świat dekoracji w stylu peaky blinders.

Czego nie może zabraknąć na imprezie z dekoracjami w stylu peaky blinders?

Z pewnością musi pojawić się mnogość dobrych ubrań – tweedowych garniturów i sukienek, kaszkietów i kapeluszy. Jak i na ekranie – musimy tu obserwować dobry styl prezentowania swojego ubioru. Przydadzą się także atrapy w stylu ładnych kamieniczek, ulic oraz latarni – bowiem akcja dzieje się w międzywojennej Anglii. Dodatkowo, nie zabraknie mobilnych barów, broni oraz klimatycznego oświetlenia.

Czy dekoracje są ważne na evencie?

Zdecydowanie tak! Można wręcz powiedzieć, że są kluczowe w budowaniu nastroju, atmosfery i ogólnego odbioru otoczenia. Bez dekoracji, w zasadzie nie wiedzielibyśmy, gdzie się znajdujemy i po co. Dekoracje cieszą oko i sprawiają, że event jest jedyny w swoim rodzaju. Dzięki temu nawet wydarzenia cykliczne i z pozoru podobne, stają się zupełnie wyjątkowe i jedyne. Warto więc zadbać o odpowiednie dekoracje na wydarzeniu, aby wszyscy uczestnicy byli zachwyceni.
Cześć! Z tej strony firma eventowa zakręcona na punkcie dobrych dekoracji – to one są kluczowe w zbudowaniu całej magii eventowej! Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby uczynić Wasze wydarzenie lepszym! Jeśli wciąż macie wątpliwości, czy warto nam zaufać, zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Wyjaśnimy wtedy wszelkie wątpliwości, odpowiemy na zapytania i zapewnimy, że z nami nie ma żadnej nudy. Jeszcze raz uprzejmie zachęcamy do tego, aby wskoczyć w nasze oferty – nie zwlekajcie, ale zadzwońcie już dzisiaj!