Creative writing to inaczej kurs kreatywnego pisania. Pomaga rozwinąć swój warsztat pisarski wykraczający poza publicystykę. Warsztaty tego typu cieszą się dużą popularnością wśród miłośników literatury ze względu na oryginalne metody kształcenia.

Organizacja warsztatów z creative writingu

 Warsztaty można zorganizować w zaprzyjaźnionej kawiarni, szkole lub uczelni. Udział w nich mogą wziąć wszyscy pasjonaci literatury, którzy w wolnym czasie sami zajmują się pisaniem. Warsztaty mogą być cyklem zajęć lub pojedynczym, tematycznym kursem, skupionym według jednej formy literackiej. Prowadzącym powinien być doświadczony pisarz lub profesor – najlepiej, gdy jego nazwisko będzie rozpoznawalne, dzięki czemu ranga wydarzenia zostanie podniesiona.

Gdzie w Warszawie zorganizować udane warsztaty?

 Wśród warszawskich instytucji oświatowych do organizacji warsztatów z creative writingu można wybrać między innymi licea ogólnokształcące lub któryś z wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego. Szukając natomiast klimatycznych kawiarni, warto zdecydować się między innymi na Kafkę, Czytelnię lub Cafe Bristol.

Dlaczego warsztaty z creative writingu to dobry pomysł?

 Kursy creative writingu są bardzo rozwijające. Oto kilka powodów, dlaczego warto pomyśleć o ich organizacji i o udziale w nich:

  • nowe znajomości – to świetna okazja do poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach
  • szansa na rozwój – warsztaty z kreatywnego pisania pozwalają rozwinąć swoje pisarskie zdolności oraz poszerzyć swoje specjalizacje w różnych literackich formach
  • kontakt z doświadczonymi ludźmi ze świata literatury – pod okiem profesjonalistów możesz liczyć na rzetelną edukację oraz mnóstwo inspiracji.

 

Pomożemy Ci w organizacji warsztatów!

 Planujesz zorganizować warsztaty? Skontaktuj się z nami! Nasza agencja zapewni profesjonalną obsługę Twojego wydarzenia i zadba o jego prawidłowy przebieg. Zapewniamy również sprzęt potrzebny na Twoją imprezę. Z Whatevent możesz liczyć na owocną współpracę i event satysfakcjonujący Twoich gości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.