Uniwersum stworzone prze George’a Lucasa porywa miłośników science-fiction w każdym wieku, również i dzieci. Z tego powodu warto rozważyć organizację imprezy w kosmicznym klimacie „Star Wars”, która porwie wszystkich najmłodszych fanów serii.

Dekoracje w stylu „Gwiezdnych wojen”

 Przede wszystkim musisz zadbać o odpowiednią scenografię, by dzieciaki poczuły się jakby naprawdę były bohaterami filmu. Dlatego dobrze zorganizować zabawę w miejscu z przygaszonym światłem, co nada mu kosmiczny wymiar. Warto nakleić na ściany świecące w ciemności naklejki w kształcie gwiazd i przygotować sztuczny panel sterowania statkiem kosmicznym. Dzieci można ubrać w kostiumy Luke’a Skywalkera, Yody czy Darth Vadera. Nie zapomnij również o mieczach świetlnych – to podstawa każdej zabawy w stylu „Gwiezdnych wojen”!

Inne atrakcje na imprezie dla dzieci

 Warto zatrudnić animatorów, którzy zajmą się wymyślaniem zabaw dla małych gości. Oprócz tego możesz również zorganizować dzieciom filmowy maraton „Gwiezdnych wojen”. Mogą one również odgrywać sceny znane z serii, które zostaną nagrane i udostępnione później dzieciom – doskonała i oryginalna pamiątka po dobrej zabawie.

Gdzie zorganizować imprezę w klimacie „Gwiezdnych wojen” w Warszawie?

 Zabawę tego typu najlepiej zorganizować w zamkniętym pomieszczeniu. W Warszawie znajdziesz dużo miejsc idealnych na organizację udanej i bezpiecznej imprezy dla najmłodszych. Szczególnie warto zwrócić uwagę na sale zabaw, takie jak Małe Zamieszanie czy Smykuś.

Jeśli planujesz organizację imprezy dla dzieci, skontaktuj się z naszą agencją. Od wielu lat zajmujemy się organizacją różnego rodzaju imprez i chętnie weźmiemy pod opiekę również Twoją. W naszym asortymencie znajdziesz bogatą ofertę dekoracji i kostiumów odpowiednich na organizowaną przez Ciebie zabawę. Zadbamy również o profesjonalną obsługę Twojego wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.