Zorganizowanie imprezy w stylu hawajskim to nie lada wyzwania. Do tego potrzebna jest odpowiednia muzyka, dekoracja i mnóstwo innych rzeczy. Wiadomo też, że na taką imprezę trzeba wiedzieć, jak się ubrać.

Od czego zacząć organizacji imprezy tematycznej w stylu hawajskim?

Warto rozpocząć od zaproszeń. Tutaj oczywiście liczy się dobry pomysł. Bardzo miłą niespodzianką dla przychodzącego gościa, byłby drobny upominek. Styl hawajski kojarzy nam się ze strojami kąpielowymi. To mógłby być dobry pomysł.

Jakie dekoracje na imprezę w stylu hawajskim?

Impreza może być na zewnątrz lub wewnątrz. Jeśli jest na zewnątrz dobrym pomysłem, jest altanka. Można byłoby ją odpowiednio udekorować. Do tego mogłyby Ci posłużyć palmowe liście, kwiaty, flamingi z papieru, napisy ,,aloha’’. W sklepie możesz również kupić papierowe sztućce, talerzyki, kubki z motywem hawajskim. Ananasy można pokolorować na kolor różowy. Gdy jest ciepło, można również rozłożyć basen. Dobra zabawa gwarantowana!

Jakie jedzenie na imprezie hawajskiej?

Na imprezę hawajską najlepsze będą słodkie przekąski. Można je również właściwie udekorować. Dobrym pomysłem są flamingi. Takie słodyczy to mogą być babeczki, galaretki, musy, bezy, koreczki z brownie, cakepopy. Ciekawą opcją są również lemoniady i owocowe koreczki. Można również serwować lody. To także dobry pomysł. Na imprezę plenerową sprawdzą się idealnie. Mogą to być sorbety karmel, miętowe, bakaliowe, solony karmel. Możesz również gościom serwować hawajską pizzę.

Impreza hawajska i fotobudka

Idealną atrakcję na imprezę w stylu hawajskim jest fotobudka. To proste urządzenie, które robi zdjęcia. Do niej dołączone są różnorodne dodatki. Oczywiście mogą być na taką imprezę w stylu hawajskim. Tę atrakcję agencja eventowa może Ci wynająć. Poza tym, jeśli rozłożysz basen – możesz tam urządzić różnorodne zabawy. Przykładem może być – kto dłużej utrzyma się na flamingu. Zawsze również można zorganizować mistrzostwo w nurkowaniu.

Jak ubrać się na hawajską imprezę?

Na imprezę hawajską można założyć naszyjnik z kwiatów. Dla Pań poleca się wpiąć we włosy kwiaty. Można je również umieścić na nadgarstku lub do kostki. Możesz włożyć sukienkę. Dobrze sprawdzają się również minispódniczki z górą od bikini. Kolorowy top to również dobra opcja. Jeśli zaś chodzi o makijaż to, musi być on wyrazisty. Musisz również pomyśleć nad dodatkami np. rzemyki z muszelkami. Natomiast obuwie powinno być letnie. Najlepsze więc będą sandałki lub japonki. Okulary przeciwsłoneczne to podstawa. Dla Panów natomiast zaleca się ubrać koszulę w hawajskie kwiaty.