Wiadomo, że jeżeli już zdecydujemy się na organizację imprezy tematycznej, musi ona być naprawdę wyjątkowa. Co zatem sprawia, że jeden event jest lepszy, a inny gorszy? Z pewnością są to atrakcje, jakie zafundujemy gościom, a pierwsze wrażenie, którego później trudno się pozbyć – gdy będzie złe, pojawia się już w momencie stawienia się na miejscu imprezy.

Od tego trzeba zacząć – dobrze dobrany temat

                Ważnym, jak nie najważniejszym elementem powodzenia imprezy jest określenie jej tematyki. Jednym z ciekawszych pomysłów, może być event w stylu James’a Bond’a. Jest to o tyle fajny motyw przewodni, że chyba nie ma na świecie osoby, która chociażby nie słyszała o przygodach najsłynniejszego agenta – Agenta 007.

Pierwsze wrażenie – dekoracje

                Gdy już tematyka imprezy została wybrana, warto zastanowić się, co ma kluczowy wpływ na pierwsze wrażenie zaproszonych gości. Zanim zdążą zapoznać się ze wszystkimi atrakcjami, będzie musiało minąć trochę czasu. Co więc liczy się na pierwszy rzut oka? Oczywiście wystrój i dekoracje. W związku  tym, powinny być one naprawdę dobrze dostosowane do wymagań wynikających z wybranego tematu.

Najważniejsze jest dobre wpasowanie w klimat

                Aby impreza dobrze się rozpoczęła, trzeba wprowadzić wszystkich w fantastyczny nastrój. A tym zajmie się nasza agencja eventowa. Oferujemy wynajem dekoracji w stylu James’a Bond’a. Biel i czerń, złoto i srebro – to obowiązkowe kolory kojarzące się z luksusem, który z pewnością cechuje Agenta 007. Skórzane sofy, kryształowe żyrandole, szklane stoły, czy też drogocenne obrazy znanych artystów to swego rodzaju must have takiej imprezy. Decydując się na tą tematykę, jedno jest pewne – musi być ekstrawagancko i luksusowo. Nie może zabraknąć także czerwonego dywanu oraz kultowego Martini. Uwagę przyciągnie także ścianka przypominająca kadr z kliszy – będzie to doskonałe miejsce do projekcji, krótkich filmików z Bonem oraz świetnie się nada do wykorzystania jako tło do fotografii.

Styl James’a Bond’a równa się Whatevent

                Agencja Whatevent posiada w swojej ofercie wynajem wszystkich opisanych dekoracji i wyposażenia wnętrz. To oczywiście tylko główne elementy, których nie może zabraknąć podczas imprezy w tematyce Agenta 007. Decydując się na wypożyczenie dekoracji od naszej agencji, w pakiecie otrzymujesz transport wraz z montażem, co jest zdecydowanym atutem, pozwalającym na zajęcie się przygotowaniem do imprezy, zamiast pilnowania wystroju sali. Od lat zajmujemy się profesjonalna organizacją eventów, dlatego też o nic nie będziesz musiał się martwić.