Gladiator to bez wątpienia wyjątkowa postać. W czasach zamierzchłych był niegdyś niewolnikiem, który teoretycznie nie miał prawa głosu. Kiedy jednak wychodził na arenę, stawał się bohaterem rzymskich mieszkańców. Rzymianie z podziwem oglądali ich walki, które zazwyczaj kończyły się śmiercią. Bohaterstwo to nie trwało więc długo. Historię pewnego Gladiatora prezentuje w znakomity sposób oscarowy film z 2000 roku o tej samej nazwie w reżyserii Ridleya Scotta. W jego rolę wcielił się również tą statuetką nagrodzony Russsell Crowe, który odgrywa rolę Maximusa – generała wysokiego kalibru, który poprowadził armię Marka Aureliusza – ówczesnego cesarza Rzymu – do wielu zwycięstw. Zazdrosny syn Kommodus nie mógł pogodzić się z decyzją ojca o oddaniu władzy Senatu i udusił go. Maximus, podejrzewając zbrodnię, wypowiedział sprzeciw Kommodusowi, za co został skazany na śmieć. Wielki niegdyś generał zdołał się uratować, jednak ranny i załamany śmiercią swojej rodziny trafił w niewolę. Tak został niewolnikiem i aby dostać się do nowego cesarza i zemścić się za śmierć swojego władcy oraz żony i synka, musiał zyskać uznanie Rzymian. Maximus dzięki swoim umiejętnościom władania mieczem oraz myśli strategicznej, pokonywał kolejnych przeciwników, zyskując ogromny szacunek widzów. W efekcie stał się potężniejszy od samego cesarza, mimo iż nadal był niewolnikiem. Kommodus nie mógł go zabić, gdyż skazałby się na potępienie ludu. Historia kończy się niestety tragicznie, ale dobitnie pokazuje, ile potrafi zdziałać jednostka dzięki swojemu talentowi, uporowi i charyzmie.

Nasza firma oferuje najwyższej jakości pokazy eventowe. W naszym repertuarze zaprezentować możemy między innymi zorganizowanie scenografii wyżej wspomnianej historii lub powiązanej. Posiadamy grono specjalistów, którzy potrafią odtworzyć zdarzenia, przygotować odpowiednią kostiumologię oraz stworzyć spektakl, który przekroczy Wasze najśmielsze oczekiwania.

Od lat zajmujemy się organizacją scenografii wszelkiej maści. Gladiator to bez wątpienia bardzo trudna do przygotowania scenografia, jednak dotąd żaden z klientów nie okazał niezadowolenia, a wręcz przeciwnie – wykazywał ogromny entuzjazm. Posiadamy profesjonalne studio oraz kostiumy a także wysokiej jakości rekwizyty. Zainicjujemy historię od początku do końca, z najdrobniejszymi szczegółami. Sceny walk będą bardzo realistyczne z naciskiem na efekty specjalne. Jesteśmy pewni, że podołamy wszelkim oczekiwaniom.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego nie czekajcie. Czekamy na Wasz kontakt. Zrobimy wszystko, by Was nie zawieźć. Każde zadanie traktujemy jak wyzwanie. Chcemy się rozwijać. Zadowolenie klienta to dla nas najlepsza nagroda. Zgłoś się i zobaczysz, jak wygląda najlepiej przygotowana scenografia eventowa pod słońcem!