Impreza w stylu Socotra Island, czyli życie na surowo

2021-12-29T21:00:26+01:0019 grudnia 2021|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Być może słyszeliście o słynnej polskiej podróżniczce, którą pandemia koronawirusa zastała na… Socotrze. Jest to niemal bezludna wyspa nieopodal Jemenu, na której życie toczy się zupełnie surowo i pierwotnie. Nie zamieszkują jej ludzie, przynajmniej na stałe. Czasem daje się jedynie spotkać jakieś zwierzę lub w oddali dojrzeć przepływający statek towarowy. Z pewnością nie jest to łatwe życie, jednak z pewnością ma niejeden walor – pustelniczy charakter i pierwotność. Nie musicie się jednak przeprowadzać na wyspę, by tego doświadczyć. Wystarczy… zdecydować się na imprezę tematyczną w s tylu Socotra Island!

Jakie elementy musi zawierać taka impreza?

  1. Dekoracje nawiązujące do bezludności, pierwotności i natury – w szczególności różnorodna roślinność i girlandy,
  2. Surowe jedzenie, bez sztucznych barwników – które jest dzisiaj bardzo cenione ze względu na wysoką jakość, a przecież jesteśmy tym, co jemy,
  3. Atrakcje wodne – wyspę okala… sama woda, dlatego i na imprezie nie może jej zabraknąć. Takie atrakcje mogą obejmować pokaz barmański, malowanie w wodzie czy pokazy sztuczek z wodą w roli głównej,
  4. Wyspiarskie przekąski – w postaci owoców morza, a także nachosów i zapiekanek.

Lista najważniejszych atrakcji na „pierwotną” imprezę:

  1. Fontanna z woda źródlaną – wprawdzie nie wszystkim smakuje, ale zdecydowanie jest życiodajna,
  2. Kosz owoców orientalnych – na wyspie najłatwiej jest się posilić właśnie owocami z drzew,
  3. Pokaz tańca wodnego w szklanej kuli – który przywiedzie na myśl niejedną legendę o syrenach lub innych morskich stworzeniach.

Czy zapragnęliście kiedykolwiek uciec od cywilizacji? Możecie to uczynić z nami, pozwalając się wprowadzić w świat Socotry Island na imprezie tematycznej! Nasza firma od początku stawia na zadowolenie klientów, dlatego też dostosowujemy imprezę do oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Dzięki temu są oni w pełni usatysfakcjonowani. Bo przecież o eventy tu chodzi – a są one całym naszym światem! Jeżeli macie do nas jakiekolwiek pytania – nie wahajcie się pytać. Możecie to zrobić zarówno drogą elektroniczną jak i telefoniczną. Nie zwlekajcie – czekamy! Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE