Ta dziecięca radość, uśmiech na twarzy i świetna zabawa. Tak właśnie zachowuje się uradowany maluch. Marzeniem wielu rodziców jest sprawić, by jego dziecko miało wszystko, co jest mu potrzebne do funkcjonowania. Staramy się urozmaicić jego czas wolny, zapewnić pozalekcyjne zajęcia, wkładamy wszystkie siły w to, aby miało niezapomniane dzieciństwo. Naszą propozycją na danie radości małemu społeczeństwu, jest maskotka z ulubioną postacią z Disney’a. Kto z nas nie doglądał takich bajek? Jest to jedna z najbardziej znanych wytwórni bajek. Spotkamy w niej różne postacie, o rożnym charakterze i historii.

Maskotka może odwiedzić Twoją imprezę, a ponad to wzbudzi wielkie zainteresowanie wśród wszystkich będących tam dzieci. Chodzące maskotki bajkowe to ogromna frajda dla maluchów. Skorzystają na tym dzieci jak i rodzice! Wcielając się między innymi w role fotografa i robiąc zdjęcia, a później przesyłając je najbliższym znajomym czy rodzinie. Chodzące maskotki nadadzą się na każdego rodzaju imprezy, tym bardziej tam, gdzie przewidujemy obecność dzieci. Animatorzy zrealizują setki konkursów i zabaw, aby dorośli mogli na spokojnie odpocząć.

Jakie maskotki spotykamy w ofercie?

  • Spongebob,
  • Scooby Doo,
  • Postacie z Krainy Lodu,
  • Klub przyjaciół myszki miki,
  • Postacie z bajki Kubusia Puchatka,
  • Timon i Pumba,
  • Król lew i inne postacie,
  • I wiele wiele innych popularnych postaci

Czym są maskotki?

To popularny element każdego dzieciństwa. Z definicji słownika to „ rzecz lub osoba mająca przynosić komuś szczęście” i tak właśnie jest. Wiele małych dzieci traktuje maskotkę jako najlepszego przyjaciela. Możemy spełnić jego marzenie i dopuścić do spotkania z ulubioną maskotką. Radość gwarantowana. A kiedy dziecko jest szczęśliwe to i rodzic się cieszy. Duże maskotki dobrze sprawdza się na rożnego rodzaju imprezach. Przyjęcia urodzinowe, festyny, pikniki czy imprezy firmowe – ta atrakcja wszędzie znajdzie swoje miejsce!
Maskotki dają poczucie bezpieczeństwa i uspokajają niespokojne dzieci. Włączając je w event, sprawicie niesamowitą radość. Nasza firma eventowa powstała z pasji i energii do tworzenia czegoś nowego. Niezmiernie się cieszymy, że możemy Państwu służyć i dzielić się naszą zdobytą wiedzą. Każde zlecenie przyjmujemy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Zapraszamy Was do kontaktu w celu uzgodnienia dalszych informacji. Do usłyszenia!