Zdrowy sposób odżywiania  i choćby minimalny ruch na co dzień to dwie zasady, które wyznaczają w zasadzie kierunkowe właściwego, zbilansowanego stylu życia, którego prowadzenie zalecają lekarze oraz dietetycy. SIedząc cały dzień za biurkiem, nie sposób zapewnić organizmowi odpowiedniej dawki tlenu i aktywności fizycznej. A przecież dobry zespół, to zespół zmotywowany, wysportowany i zrelaksowany! Dlatego propozycją ze strony naszej firmy jest zorganizowanie survivalowej przygody, która w istocie jest pewnego rodzaju wyczynowo-sportowo wyjazdem integracyjnym. Jeśli chcesz wzmocnić poczucie sprawczości u swoich pracowników, wyzwolić w nich dobry, zdrowy element rywalizacji oraz wspierania się, budując coś na podwalinach wspólnego wysiłku, ta oferta jest przygotowana z pewnością dla Ciebie i Twojej firmowej grupy. Zwiększona efektywność podczas późniejszych zadań w pracy, a także podwojone pokłady motywacji to z pewnością przemawiające do team leader’a skutki survivalowego wyjazdu!

Prawdziwy survival, czyli jak przetrwać niezmierzone siły natury?

Wyjazd sportowo-wyczynowy to przede wszystkim niezrównana nauka samodyscypliny i ćwiczenia wytrzymałości własnego charakteru, jak również próba sprawdzenia swojej psychiki, a następnie walki z fizycznością w trudnych warunkach. Jest to świetna okazja, aby kształtować poczucie więzi i wspólnoty w grupie w sytuacjach, kiedy wydaje nam się, że jesteśmy zdani tylko na siebie. Co według nas, powinno znaleźć się w survivalowych inspiracjach? Zapoznaj się z poniższą ofertą i spróbuj przekonać do tego wyjątkowego sposobu na team building!

  • rozgrywki paintball/AirSoft z realistyczną symulacją,
  • ekstremalne gry militarne,
  • szkolenie teoretyczne z zakresu psychologii survivalu (wprowadzenie do części praktycznej),
  • szkolenie nawigacyjne w leśnej głuszy,
  • wyprawa na pojazdach typu off-road,
  • zapoznanie się z technikami linowymi przy wspinaczce,
  • trening wytrzymałościowy prowadzony na niewielkim wzniesieniu górskim, z udziałem profesjonalnych instruktorów

Jesteś zainteresowany tego typu atrakcjami w ramach wyjazdu integracyjnego dla swoich pracowników? Zachęcamy Cię do podjęcia współpracy i kontaktu z nami – na pewno nie pożałujesz ich efektu końcowego!