Im więcej ciekawych atrakcji znajdzie się na firmowym evencie tym lepiej. Świetnie bawiąca się załoga to gwarancja zbudowania pozytywnych relacji między ludźmi, którzy niekoniecznie muszą znać się z tej bardziej prywatnej strony. Są atrakcje, które oprócz tego, że doskonale nadają się na taki event, to dodatkowo pełnią rolę swego rodzaju team – buildingu.

Mobilny escape room

Agencja eventowa Whatevent proponuje wynajęcie mobilnego escape room’u. Ta nowoczesna forma spędzania czasu staje się hitem również w Polsce. Zadania, z jakimi przyjdzie się zmierzyć wszystkim chcącym rozwiązać zagadkę, wcale nie będą należały do najłatwiejszych.
W zależności od tematyki i charakteru imprezy głównej, escape room może zostać odpowiednio dopasowany. Zaletą mobilnych atrakcji tego typu jest możliwość zabawy w dowolnym miejscu. Czas jej trwania również może zostać ustalony indywidualnie – im więcej osób bawi się na evencie, tym czasy mogą być krótsze lub zagadki przeznaczone dla jednorazowego rozwiązania przez większą liczbę osób. Escape room to świetne narzędzie do budowania pozytywnych relacji w zespole. Część wyzwań, jakie za sobą niesie, będą wymagały współpracy między aktualnie przebywającą w pokoju grupą. Przydadzą się umiejętności przywódcze i łatwość delegowania zadań. Praca pod presją czasu i logiczne myślenie to jednak główne warunki powodzenia misji w określonym do tego czasie. Escape room może być także jedną z konkurencji, którą trzeba przejść podczas wyścigów drużynowych – każda grupa, której uda się rozwiązać zagadki w określonym czasie, otrzyma jeden z elementów składowych mapy lub hasła, które trzeba utworzyć, aby wygrać rywalizację.

Wynajem escape room’u

Korzystając z oferty agencji Whatevent możesz wynająć fantastyczny, mobilny escape room. Specjalnie dla ciebie przygotujemy atrakcje, które będą doskonale wpasowywać się w motyw przewodni twojej imprezy. Gwarantujemy fachową obsługę i pełnych uśmiechu animatorów, którzy będą czuwać nad przebiegiem zabawy. Wykorzystanie tej atrakcji na pewno pozytywnie wpłynie na relacje między współpracownikami, a efekty wspólnej przygody w escape roomie, będą widoczne podczas codziennej pracy przez długi czas.