Impreza w stylu marynistycznym

2022-07-13T11:08:52+02:0025 czerwca 2022|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Styl marynarski budzi tak nasze zainteresowanie, ponieważ morskie wyprawy zdają się być tajemnicze. Nie wiemy przecież, jak wygląda taka rzeczywistość i co tak naprawdę robią marynarze całymi dniami i nocami na wielkich wodach oceanu. Jest to zajęcie z jednej strony fascynujące, a z drugiej nieco tajemnicze i niewątpliwie trudne. Nie jest bowiem łatwo żyć na statku przez wiele miesięcy. Jednak dzięki temu, możemy korzystać z tego toposu i organizować eventy w stylu marynistycznym. To jak, zanurzacie się razem z nami w tę podróż?

Jakie elementy musi zawierać taka impreza?

  1. Statek – bez niego nie może się przecież obejść. Oczywiście – nie będzie on rzeczywistych rozmiarów. Będzie to raczej miniaturka, w której można ukryć skarby, ulokować alkohol, umieścić mały stoik z przekąskami czy zorganizować na nim scenę i karaoke.
  2. Motyw pasków i czapek kapitańskich – to jest to, co się najbardziej kojarzy z klimatem morskim, więc nie może zabraknąć wizualizacji ubioru marynarzy.
  3. Owoce morza – oczywiście, nie są one jedynym posiłkiem wyprawiających się w dalekie strony, jednak ryby i ośmiornice stanowią większą część codziennego posiłku.
  4. Szanty – nie ma prawdziwych marynarzy bez szant! Śpiewać każdy może, więc muzyka to jest nieodłączny element tej imprezy.

Jakim okazjom sprzyja moty marynistyczny?

  1. Imprezy miłośników oceanów i dalekich wypraw – oni z pewnością docenią każdy detal i dekorację tej imprezy, bo przywiedzie im na myśl to, co uwielbiają,
  2. Urodziny dziecka – dzieci lubią imprezy tematyczne, ponieważ są one ciekawsze i bardziej interesujące. Nie nudzą się bowiem na nich tak szybko,
  3. Wieczór kawalerski – bo wyprawy marynarzy to zajęcie iście męskie. W męskim gronie łatwiej wypić piwo na łajbie i zaśpiewać z utęsknieniem do swojej lubej, która czeka na stałym lądzie.

Jeśli ta oferta Was zainteresowała, to koniecznie się z nami skontaktujcie. Jesteśmy firmą eventową, która działa w branży od lat. Dzięki temu wypracowaliśmy mechanizmy, które pozwalają na kompleksową obsługę klientów. Mamy nadzieję, że Wasze oczekiwania zostaną spełnione, ponieważ dostosowujemy ofertę do Waszych potrzeb. Jeśli macie do nas jakieś pytania – nie wahajcie się ich zadać. Ahoj! Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE